Вы здесь

Юзюк Вікторія

22.08.2014


Діагноз: Двобічне порушення функції звукосприймаючого апарату. Двобічна сенсоневральна глухота IV-V ст.

Я, Юзюк Оксана Василівна, 05.10.1980 р.н., проживаю в с.Зарічне Радивилівського р-ну Рівненської обл., звертаюсь до Вас за допомогою. Моїй дочці Вікторії терміново потрібна операція. У 2015 році їй встановили діагноз - хронічна двобічна сенсоневральна глухота IV-V ст. Обстеження проходили в інституті отоларингології ім.проф.О.С.Коломойського м.Київ і у Медичному центрі "Аврора". Для підтвердження діагнозу та доцільності проведення операції у 2016 році пройшли обстеження у Центрі слуху і мови "Медінкус" (Польща). Там повідомили, що патологій не виявлено і дитина потребує термінової операції. Сума операції для нас є не підйомною, оскільки вона коштуватиме 29 500 євро. Я знаходжусь по догляду за дочкою, чоловік працює охоронцем, ще на утриманні є 14-річний син. У зв'язку із терміновістю проведення операції та скрутним матеріальним становищем, змушена звернутися з проханням надати матеріальну допомогу на проведення операції по встановленню кохлеарного імплантанта.

Прямі контакті батьків:
0975705811 Оксана
yuziukoksi@ukr.net

Адреса проживання: Зарічне Радивилівського р-ну Рівненської обл.

Прямі бакнківські реквізити:
ПАТ КБ ПРИВАТБАНК
РАХУНОК 29244825509100
МФО 305299
ЗКПО 14360570
Призначення платежу: перерахунок коштів для Юзюк Оксана Василівна №4149 4978 5269 7921

10001_1_marker.jpg10003_marker.jpg

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости на 22.06.16

Вікуся живе своїм життям, сприймає світ через дотики, смак, нюх, бачення. Ніжні голоси матусі і тата, а також жарти старшого братика почути не може(. Якщо вчасно не зробити операцію по встановленнюю кохлеарного імплантанта, донечка так і не навчиться говорити. Це дуже сумно. Дівчинка дуже розумна - це проявляється в її вчинках. Вся надія на вас, люди! Допоможіть зібрати кошти на операцію донечці і дати їй можливість жити повноцінним життям!

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
2 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.