Просьбы о помощи Калабишка Матвей Олексієнко Богдан Сажнева Екатерина Заболотный Егор Шулига Полина

Вітрук Діана

Діагноз: Двобічна хронічна глухота 4 ступеня. Потребує кохлеарної імплантації

Я, Вітрук Ірина Василівна з м.Бердичева, Житомирської обл, мати дівчинки Вітрук Дінки. Їй вже 3 роки 6 місяців. Вона дитина-інвалід.
У липні цього року лікарі Київського інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка нам поставили страшний діагноз: двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня.
Так сталось, що лише у віці трьох років у Діанки виявили глухоту. Будучи немовлям, донечка лепетала, говорила «мама», з’являлися нові звуки у її мові, зростала цікавою та допитливою дитиною. В 2 роки ми звернули увагу на на відсутність реакції на звернення до неї. Зверталися до місцевих ЛОР-лікарів (приватних та державних) та педіатрів, де нам говорили: «Реакція на звук є!». Зверталися до Житомирської обласної дитячої лікарні, де нам відповіли, що дитина просто неуважна, переросте і порадили приїхати через рік!!! У віці 3 років звернулися до Київського інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Після обстеження тональною аудіограмою та КСВП, ми дізналися діагноз: двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня. Глухота!!! Внаслідок цього – затримка мовлення. Ця проблема інтенсивно погіршується з кожним днем.
Ми придбали потужні слухові апарати, носимо вже 3 місяці, але видимого результату, нажаль, не має.
В Інституті нам повідомили, що слухові апарати не завжди допомагають при такій втраті слуху, єдиний вихід – це операція по вживленню кохлеарного імпланта. Нажаль, в нас дуже малу часу адже нам 3,6 роки, а найоптимальніший час 2-4 роки.
В інституті ім. О. С. Коломійченка ми перебуваємо у державній черзі під №326. Насьогодні черга рухається дуже повільно, а багато часу ми не маємо, адже мовні центри у корі головного мозку закриваються після 5 років і тоді дитину вже ніколи не навчиш говорити. Після операції дитина потребує довгої реабілітації.
Ми вже розпочали збір коштів на операцію, але сума занадто велика 806 000 грн. У нас кожен день, кожна гривня важлива сьогодні. Прошу Вас, ДОПОМОЖІТЬ, будь-ласка, моїй донечці почути цей світ, голос рідних та друзів!!! Коли просиш, хочеться щоб люди відчули твій біль і твоє бажання подарувати дитині можливість почути різноманітний світ звуків…
Я звертаюся до Вас з великою надією на допомогу моїй донечці.

Прямі контакти батьків:
мама Вітрук Ірина Василівна 096 160 89 34
електрона адреса irina_vitruk1988@ukr.net

Адреса проживання: Житомирська обл., м. Бердичів.

Группа помощи: https://www.facebook.com/groups/158786354729669/

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк
№ карти 5168 7573 4014 7513
Одержувач: Вітрук Артем Іванович (тато)

img-638c2258115598981b717cb8cfb13a50-v_marker.jpgphoto0007_marker.jpgphoto0010_marker.jpgfoto0404_marker.jpg

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости от мамы на 06.03.18

Я працюю у дитячому садку. На своїй роботі я часто спостерігаю як діти вчаться домовлятися, сперечатися, розповідати щось цікаве своїм друзям чи вихователям, але на превеликий жаль, моя донечка Діанка цього всього не може. Шанс повноцінно жити у Діанки є – це кохлеарна імплантація – операція по вживленю кохлеарного імплантанта.
На даний момент в державній черзі ми знаходимося під номером 280. За попередніми даними цьогоріч за державний кошт планується провести близько 180 операцій. Тобто шанси прооперувати Діанку за держкошт мізерні. Тому ми і розпочали збір. На сьогодні ми з допомогою небайдужих людей уже зуміли зібрати певну суму. Але до мрії залишається ще так багато!
Нам допомогли військові нашої Бердичівської артбригади, місцеві депутати та звичайні люди.
Діанка зараз відвідує садочок, ходить на заняття до сурдопедагога. Вона вже знає декілька букв і вчить кольори. Але, на жаль, ніяк не може почати розмовляти.
Ми дуже сподіваємося, що вже цього літа Діанка отримує можливість почути світ і вимовити перші слова.
img_20180210_114845_marker.jpgimg_20180215_211211_marker.jpgimg_20180219_183232_marker.jpgimg_20180303_145148_marker.jpg

Новости от мамы на 05.12.17

Дианка очень активный ребенок. Сейчас она ходит в детский садик, где играется со своими друзьями. Она очегь любит рассматривать книги, складывать пазлы и конечно же рисовать. Сейчас мы понемногу учимся читать буквы и писать их так что иногда она похожая на ученицу….У нас у Фейсбуке есть группа сбора я там ежедневно делюсь новостями и фотографиями Дианки и делаю отчеты поступлений https://www.facebook.com/groups/158786354729669/

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *