Вы здесь

Вітрук Діана

10.06.2014


Діагноз: Двобічна хронічна глухота 4 ступеня. Потребує кохлеарної імплантації

Я, Вітрук Ірина Василівна з м.Бердичева, Житомирської обл, мати дівчинки Вітрук Дінки. Їй вже 3 роки 6 місяців. Вона дитина-інвалід.
У липні цього року лікарі Київського інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка нам поставили страшний діагноз: двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня.
Так сталось, що лише у віці трьох років у Діанки виявили глухоту. Будучи немовлям, донечка лепетала, говорила «мама», з’являлися нові звуки у її мові, зростала цікавою та допитливою дитиною. В 2 роки ми звернули увагу на на відсутність реакції на звернення до неї. Зверталися до місцевих ЛОР-лікарів (приватних та державних) та педіатрів, де нам говорили: «Реакція на звук є!». Зверталися до Житомирської обласної дитячої лікарні, де нам відповіли, що дитина просто неуважна, переросте і порадили приїхати через рік!!! У віці 3 років звернулися до Київського інституту отоларингології ім. О. С. Коломійченка. Після обстеження тональною аудіограмою та КСВП, ми дізналися діагноз: двобічна нейросенсорна глухота 4 ступеня. Глухота!!! Внаслідок цього – затримка мовлення. Ця проблема інтенсивно погіршується з кожним днем.
Ми придбали потужні слухові апарати, носимо вже 3 місяці, але видимого результату, нажаль, не має.
В Інституті нам повідомили, що слухові апарати не завжди допомагають при такій втраті слуху, єдиний вихід – це операція по вживленню кохлеарного імпланта. Нажаль, в нас дуже малу часу адже нам 3,6 роки, а найоптимальніший час 2-4 роки.
В інституті ім. О. С. Коломійченка ми перебуваємо у державній черзі під №326. Насьогодні черга рухається дуже повільно, а багато часу ми не маємо, адже мовні центри у корі головного мозку закриваються після 5 років і тоді дитину вже ніколи не навчиш говорити. Після операції дитина потребує довгої реабілітації.
Ми вже розпочали збір коштів на операцію, але сума занадто велика 806 000 грн. У нас кожен день, кожна гривня важлива сьогодні. Прошу Вас, ДОПОМОЖІТЬ, будь-ласка, моїй донечці почути цей світ, голос рідних та друзів!!! Коли просиш, хочеться щоб люди відчули твій біль і твоє бажання подарувати дитині можливість почути різноманітний світ звуків…
Я звертаюся до Вас з великою надією на допомогу моїй донечці.

Прямі контакти батьків:
мама Вітрук Ірина Василівна 096 160 89 34
електрона адреса irina_vitruk1988@ukr.net

Адреса проживання: Житомирська обл., м. Бердичів.

Группа помощи: https://www.facebook.com/groups/158786354729669/

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк
№ карти 5168 7573 4014 7513
Одержувач: Вітрук Артем Іванович (тато)

img-638c2258115598981b717cb8cfb13a50-v_marker.jpgphoto0007_marker.jpgphoto0010_marker.jpgfoto0404_marker.jpg

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости от мамы на 05.12.17

Дианка очень активный ребенок. Сейчас она ходит в детский садик, где играется со своими друзьями. Она очегь любит рассматривать книги, складывать пазлы и конечно же рисовать. Сейчас мы понемногу учимся читать буквы и писать их так что иногда она похожая на ученицу....У нас у Фейсбуке есть группа сбора я там ежедневно делюсь новостями и фотографиями Дианки и делаю отчеты поступлений https://www.facebook.com/groups/158786354729669/

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
11 + 8 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.