Просьбы о помощи Стаднішин Петро Диденко Виктория Бобришев Микита Осташко Вова Репина Вероника

Салійчук Аліна

26.11.2011 р.н.

Діагноз: ГОСТРА ЛІМФОБЛАСТНА ЛЕЙКЕМІЯ

Мене звуть Ольга Салійчук, я мати-одиначка з міста Кривий Ріг, Дніпропетровської області, виховую трьох чудових донечок. 29 грудня 2018 року до нашої родини прийшла біда, моїй найменшій 7-ми річній донечці Аліні, поставили попередній діагноз: Гостра лімфобластна лейкемія та госпіталізували мене з донькою до Дитячого Гематологічного Відділення 8-ї міської лікарні Кривого Рогу, де ми знаходимося по теперішній час. 31 грудня 2018 року діагноз Алінки, на жаль, підтвердили: ГОСТРА ЛІМФОБЛАСТНА ЛЕЙКЕМІЯ, FAB-варіант L2, common-B, ЦНС-3. Перший гострий період.,  за результатами проведених лабораторних досліджень у референс-лабораторіх “ОХМАТДИТ“, та розпочали лікування дитини згідно протоколу ALL-IC BFM 2009 (хіміотерапія).
За майже чотири місяці лікування маленька Аліночка перенесла близько 10-ти пункцій для взяття зразків спинномозкової рідини і введення хіміопрепаратів, також було проведено близько 4-х діагностичних пункцій кісткового мозку під загальною анастезією, більше 20 гематрансфузій (введення донорських плазми, еритроцитної маси та тромбоконцентрату), безліч внутрішньовенних введень антибіотиків, різноманітних підтримуючих препаратів для серця, підшлункової залози, печінки, нирок, хіміопрепаратів за схемою.
У лютому 2019 року стан Аліни дуже погіршився, хіміотерапія тимчасово призупинено і 5 діб дитина провела у Дитячому Реанімаційному Відділенні Криворізької міської клінічної лікарні № 8 у стані майже коми (у сопорі). Після переведення донечки з відділення реанімації до звичайної палати, у зв’язку з покращенням стану, було поновлено проходження хіміотерапії.
На початку квітня лікар призначила повторні аналізи на гепатити і на превеликий жаль, аналіз моєї донечки на Вірус Гепатиту С виявився ПОЗИТИВНИМ, хоча на початку лікування у січні місяці цей же аналіз був негативний.
Алінка потребує тривалого та дороговартістного лікування тепер не тільки від ЛЕЙКЕМІЯ (РАК КРОВІ), а ще й від ГЕПАТИТУ С. Але наскільки мені відомо, в межах нашої держави немає лікування від Вірусу Гепатиту С, пропонують лише підтримуючу гепатотерапію.
Перший Протокол хіміотерапії лікування Раку Крові ми проходимо у рідному місті Кривий Ріг, для проходження ще двох Протоколів лікування були надіслані запити до закордонних клінік, які здійснюють лікування онкогематологічних захворювань. Одна з італійських клінік Istituto Giannina Gaslini, Генуя, Італія, відгукнулися на мій запит та надали нам економічний розрахунок лікування моєї донечки Алінки. Загалом на лікування за кордоном потрібна величезна сума коштів, якої, на жаль, ні я, ні моя родина не маємо. Це приблизно 133 372, 00 евро, з яких 13 372, 00 евро — вартість обстежень, 95 000, 00 евро — трансплантація кісткового мозку (за потреби). 25 000, 00 евро — вартість реабілітації після ТКМ, також не виключені додаткові ватрати на лікування. На жаль додаткових витрат в лікуванні нам не уникнути, так як на момент звернення до клініки Istituto Giannina Gaslini про Вірус Гепатиту С нам не було відомо, тому економічний розрахунок лікування без урахування витрат на лікування Гепатиту С.
Прошу Вашої інформаційної підтримки у зборі коштів на лікування за кордоном для нашої зірочки Алінки.
Донечка мріє повернутися і продовжувати навчання зі своїми однолітками у рідній школі, адже на початку вересня 2018 року для неї, як і для багатьох ВПЕРШЕ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВОНИК У ШКОЛІ. Донечка стала УЧЕНИЦЕЮ 1-Б класу Криворізької Загальноосвітньої Школи № 72, м. Кривого Рогу.
Благаю всіх небайдужих людей, допоможіть врятувати життя дитини, адже вона ще така маленька, вона тільки-тільки розпочинає всій життєвий шлях.

ПРОШУ ВСІХ ВРЯТУВАТИ
НАЙДОРОЖЧЕ — ДИТЯЧЕ ЖИТТЯ !!!
Заздалегідь вдячні Вам!
З повагою Ольга Салійчук!

Контакти батьків: 
067 829 21 24 Ольга (мама)
saliychuk777@gmail.com

Адреса проживання: м. Кривий Ріг

Група допомоги в Фейсбуці https://www.facebook.com/groups/234668987420876/

Прямі банківські реквізити:
Карта Приват-Банк (гривня)
5168 7573 8928 7055
Салійчук Ольга Леонідівна (мама)

Реквізити карти Приват-Банк (долар) для отримання SWIFT :
BENEFICIARY:  SALIICHUK OLHA, Ukraine
IBAN : UA843052990005168757375901933
ACCOUNT : 5168757375901933
BANK OF BENEFICIARY Банк отримувача: PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOGO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE : PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK Банк-кореспондент JP MORGAN CHASE BANK
SWIFT CODE : CHAS US 33
CORRESPINDENT ACCOUNT Рахунок банка отримавача в банкі-кореспонденті 0011000080

Реквізити карти Приват-Банк (євро) для отримання SWIFT :
BENEFICIARY:  SALIICHUK OLHA, Ukraine
IBAN : UA623052990005168757375901941
ACCOUNT : 5168757375901941
BANK OF BENEFICIARY Банк отримувача: PRIVATBANK, 1D HRUSHEVSKOGO STR., KYIV, 01001, UKRAINE
SWIFT CODE : PBANUA2X
INTERMEDIARY BANK Банк-кореспондент Commerzbank AG Frankfurt am Main Germany
SWIFT CODE : COBADEFF
CORRESPINDENT ACCOUNT Рахунок банка отримавача в банкі-кореспонденті
acc № 400 8866004 01

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости от мамы на 20.11.19

Алиночка продолжает лечение Острого Лимфобластного Лейкоза в итальянской клинике Santobono Pausillipon.
В период с 04.07.2019 по 12.09.2019 успешно пройден Протокол М (применение цитостатика Метотрексат). 26.09.2019 под общим наркозом проведена контрольная костная пункция, результаты которой показали РЕМИССИЮ. Также 26.09.2019 начат завершающий этап лечения Протокол 2 (или Реиндукция).
Состояние и самочувствие Алиночки очень разное, так как организм нашей девочки сильно истощён пройденным лечением химиопрепаратами. Были проблемы с повышением артериального давления, которые, к счастью, были вовремя обнаружены и назначено своевременное лечение. Давление достаточно быстро удалось стабилизировать, но до сегодняшнего дня сохраняется тахикардия. Также показатели крови довольно часто ниже допустимого уровня, в связи с чем приостанавливается химиотерапия и назначаются введения таких препаратов как Myelostim 34 (для стимуляции роста лейкоцитов — нейтрофилов), Immunoglobuline (для поддержания иммунитета) и донорские компоненты крови (плазма крови, эритроциты).
По окончанию лечения по Протоколу 2, после небольшого перерыва, планируется проведение контрольной костной пункции и назначение дальнейшего поддерживающего лечения химиопрепаратами (так называемая сухая химия) и контроль показателей крови с последующими консультациями онкогематологов.
Больше информации о состоянии и ходе лечения Алины в группе Фейсбук «Помощь Алинке Салийчук!!! ЛЕЧЕНИЕ ЗА ГРАНИЦЕЙ!!!» (ссылку прилагаю)
Огромное спасибо Вам и БФ «Оберіг життя» за информационную поддержку сбора средств для лечения Алиночки. Мы очень надеемся и верим, что скоро этот сложный этап нашей жизни останется в прошлом. Мы благодарны каждому, кто помогает нам ПОБЕДИТЬ РАК и дарит Алиночке шанс на ЗДОРОВОЕ БУДУЩЕЕ!!!
С уважением Ольга Салийчук.

Новости от мамы на 17.07.19

На сегодняшний день Алина находится на лечении в итальянской клинике Santobono Pausilipon, Неаполь.
По результатам проведенного полного обследования, к сожалению, Алине подтвердили приобретенный Гепатит С, но учитывая все результаты, итальянские медики, пришли к выводу, что вирус Гепатита С находит в неактивном состоянии, поэтому принято решение продолжить лечение основного заболевания (Острого Лимфобластного Лейкоза) с постоянным контролем функций печени, а также продолжить симптоматическое лечение сопутствующих заболеваний (Периферическая полинейропатия, Ликворо- гипертензионный синдром, Судорожный синдром)
С 04.07.2019 года начато лечение по Протоколу М (начало приёма сухой химии, препарат «Пуринетол»).
12.07.2019 года первое внутривенное введение суточного Метотрексата и люмбальная пункция с введением химии. Процедуры Алина перенесла хорошо, анализы крови в пределах нормы, самочувствие удовлетворительное.
Лечение проходит в полу стационарном режиме согласно графику Протокола М, контроль показателей крови в условиях дневного стационара клиники, внутривенное введение химии в условиях полного стационара с госпитализацией от 3-х до 7-ми дней.
По прогнозам итальянских докторов дальнейшее лечение Острого Лимфобластного Лейкоза займёт от трёх месяцев.
С уважением Ольга Салийчук.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *