Просьбы о помощи Диденко Виктория Бобришев Микита Пархоменко Анна Нагорная Варвара

Піскунова Вікторія

10.08.2016 р.н.

Діагноз: Спастичний тетрапарез зі стійким руховим порушенням (за GMFCS  рівень IV). Затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Симптоматична епілепсія з пропульсивними нападами, медикаментозна ремісія. Збіжна співдружна косоокість

Добрий день. Звертаюсь до людей, яким не байдуже життя таких хворих діток. Я мама хворої Вікторії, яка народилась з діагнозом: Спастичний тетрапарез зі стійким руховим порушенням (за GMFCS  рівень IV). Затримка психічного та мовленнєвого розвитку. Симптоматична епілепсія з пропульсивними нападами, медикаментозна ремісія. Збіжна співдружна косоокість. Коли я була вагітною все було дуже чудово, вагітність протікала без ускладнень, на УЗД лікарі говорили, що все добре, дівчинка здорова. Вікторія народилася на 41 тиждень, пологи пройшли без ускладнень. Нас виписали на 10-ий день, тому що у Вікторії була жовтуха. Росла дитина і все було добре, так коли прийшов час вчитися сидіти,  Вікторія не змогла сісти, була дуже слабкою в спинці, почалися напади. Ми відразу поїхали до невропатолога в Херсон, нам призначили повне обстеження. Коли зробили МРТ головки – сказали мені діагноз. Я була у повному відчаї. Тато Вікторії відмовився від дитини, сказав – « У мене немає хворих дітей  роби що хочеш, я дитині не дам ні копійки, допомагати не буду, не дзвони  мені ніколи, забудь мій номер, я вас знати не хочу» . Мені було дуже боляче , важно адже в самий складний момент, коли потрібна допомога і підтримка від нас відвернулась близька людина. Я зібралася з думками, зібрала всі свої сили і почала жити заради такої гарної крихітки.

Вікторія дуже розумна, здібна дівчинка. Вона сміється, радіє, дуже любить гратися з дітками, любить котиків, собачок, щось по своєму їм розказує. Вікторія дуже любить ходити, але нажаль без маминої допомоги не в змозі цього робити, тому що не може сидіти. Ми їздимо на безкоштовну реабілітацію в Херсон , кожні 2,5 місяця, протягом 2-х років, але нажаль результату немає.

Я звертаюсь до небайдужих людей, допоможіть, будь-ласка, зібрати кошти для Вікторії на платну реабілітацію, щоб Вікторія змогла сісти і ходити сама! Заздалегідь Вам дякую.

Контакті батьків:
096 251 0889 Тетяна (мама)
piskynovatana@gmail.com

Адреса проживання: : Херсонська обл. Бериславський район , с. Качкарівка

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк 5168 7427 2072 5518
Отримувач: Піскунова Тетяна Миколаївна

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 14.09.20

Ми були в Херсонi, знову добавили дозiровку лiків, поки що приступiв нема, але лікар сказав, якщо буде знову — приïхати до них, вони будуть мiняти лiки. Можливо дозiровка була малою, або просто уже звикла до них. Поки будем спостерiгати. Якщо все добре буде — поïдемо в жовтнi на Херсон масаж проходити. Дзвонили з Київа, запрошували на реабiлiтацiю, я вiдмовилася, боюся поки що ïхати з нею далеко, раптом буде знову приступ, жаль звичайно, хотiлося поïхати. Нiчого, якщо буде все добре, навесну запишимся.

Новини від мами на 08.08.20

Справи наші,  так сказати, не особливо хороші. Приступи епi кожний мiсяць, всi плани перебили. Раньше такого не було, раз в рік, два роки не було приступiв. Буду з понедiлка телефонувати на Херсон на обстеження, ми були у травнi, лiки по вазi додали, все добре було, щось всеодно не так. Масажі, реабiлiтацiю поки що не можна, сидимо дома, займаємося вдома. Дякую вам!

Новини від мами на 16.06.20

Вiкторiя себе почуває добре, був приступ у травнi, лежали у Херсонi. Якщо карантин закiнчиться, то є запрошення на вересень у Київ, будем надiятися на краще. Вiка, як завжди, непосида, любе щоб мама ?? водила. Так поки, що все добре.

Новини від мами на 01.05.20

Ми як завжди, знову захворiли. Так все добре, вчимся триматися за опору i стоять, трiшки сто?ть. Чекаємо  коли карантин закiнчиться, щоб в лiкарню по?хати.

Новини від мами на 29.03.20

У нас все добре, дякувати Богу. Назарі сидимо в домi, сумуємо і чекаємо завершення карантину, але дотримуємося рекомендацій МОЗу

Новини від мами на 29.02.20

Зараз Віка захворiла, лижимо в лiкарнi, бронхiт. На Київ визивають на вересень. Поки будемо ?здить на Херсон, i на Миколаэв ждем.

Новини від мами на 20.01.20

У нас все добре. Потихеньку старається сидіти, я їй допомагаю. Поступово тренерується.

Новини від мами на 24.12.19

Вiкуся добре, уже десь тиждень намагається сидiти сама, менi аж самiй подобається. Трiшки готуємося до Нового Року, але нема з ким зустрiчати, сама з Вiкусьою буду дома.Дякую.

Новини від мами на 05.11.19

Вика пройшла реабілітація так сказати «на ура», мені сподобалося. Зміни звичайно є. Вікторія стала в спинці крепша, впевненіше стоїть. Почала показувати рукою де горить світло, де взуття стоїть. Я задоволена результатом, зміни є. На березень попросилися ще приїхати, сподіваюся запросять, будемо чекати. Дякую.

Новини від мами на 29.09.19

Трішки є результат, ніжку не так сильно підвертає, будемо пропивати ліки курсами. Так все добре. Нас запросили в Київ на 1 жовтня, на 25 днів на реабілітацію. Квиток вже купили, дякую вам за допомогу, без вас я б не справилася.

Новини від мами на 26.08.19

Все добре, я, звичайно, переживаю, щоб Вика не захворіла. Надіюся поїхати всередині вересня в Київ на реабілітацію. Мідокалм п’єм, але чесно поки, що результата небачу. Доп’ємо, потім буде видніше.

Новини від мами на 23.07.19

На данний день Вікторія знову захворіла бронхітом. Змін нема ніяких, з приводу сидіння. Курс масажа пройшли в Херсоні. З приводу ботокса київські лікарі сказала, якщо самим купувати, то воно дуже дороге, приблизно 4-5 тис.грн. Щоб я звернулася в лікарню, там є безкоштовна програма. Приїхавши з Києва я відразу звернулася в лікарню, але нам відмовили, сказали, що ви отримуєте від нас протиепілептичні препарати, ми неможемо забезпечити вас всим, а іншим нічого. Херсонські лікарі сказали, що м’язи у нас зажаті недуже, можна попробувати пропити таблетки (мідокалм). Проп’єм, подивимся, якщо не допоможе, буду добиватися в лікарні, щоб виписали безкоштовно Ботокс так як купити самій мені дуже важко, щоб зібрати ці кошти буде дуже довго.

Новини від мами на 22.06.19

Дякую за допомогу. З вашою допомогою ми їздили в Киев в центр Мартинюка. Пройшли обстеження. Приписали проколоти Ботокс, щоб кулачки розжалися i пальчики щоб не пiджимала на ногах. Лікарі в Києвi дали надiю, що вони ще гiрших на ноги ставили, що у мене дитина ще нормальна, що з неї буде толк. Тепер сказали чекати дзвінка, з вересня визвуть на реабiлiтацiю. А щоб не гуляти без дiла  — поїдемо на Херсон, пройдемо курс масажа. Ще раз вам велике ДЯКУЮ.

Новини від мами на 28.05.19

Вікторія почуває себе добре як і раніше не сидить(( Плануємо взяти в Херсоні направлення на прийом до невропатолога у Києві.

Новини від мами27.04.19

Мама дівчинки дуже вдячна за фінансову допомогу всім небайдужим і добрим людям які вселяють в сердце світлу надію на одужання Вікторії.

Новини від мами на 04.04.19

На сьогоднiшнiй день Вiкторiя себе почуває добре, лише захворiла бронхiтом. Нападiв нема, тому що приймаємо лiки без перерви. Робимо зарядку кожний ранок, щоб укрiплялася спинка. Але за скiльки часу результату нема, я незнаю в чому проблема. Хочу дуже повезти дитину в Киев в  платний центр реабiлiтацiї, там роблять точiчний масаж, багато процедур. Говорять допомогає.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *