Просьбы о помощи Диденко Виктория Бобришев Микита Пархоменко Анна Піскунова Вікторія Нагорная Варвара

Олійник Олександр

18.02.2013 

Діагноз: ДЦП, подвійна спастична геміплегія з грубими руховими порушеннями

Доброго дня, мене звати Юлія, я мама гарного, хорошого, розумного хлопчика, Сашеньки Олійника, якому дуже потрібна допомога. Саша народився в 2013 році, на сьогоднішній день наш діагноз ДЦП, подвійна спастична геміплегія з грубими руховими порушеннями. Народився Саша в 40 неділь, крупний плід, були тяжкі пологи за халатності лікарів сталася родова травма, лікарі застосували (вакуумекстракцію плода) і після цьго з’явилася купа проблем — реанімація, тяжкий стан дитини. Після поведеного лікування стан дитини покращав, але фізичне  здоров’я дитини порушене. Зараз Сашенькі шість років, дитина не сидить самостійно, не розмовляє, не жує, не ходить. Не дивлячись на недуг мій синочок росте життєрадісной дитиною. Саша дуже розумний хлопчик, все розуміє, любить читати і роздивитися картинки в книжечках, дивитися мультики, гратися іграшками, все запам’ятовує. Я дуже люблю свого хлопчика, але нажаль коштів на лікування дитини не маю, виховую хлопчика сама. Вдома займаюся ним, роблю масаж, фізкультуру, по можливості їздимо в санаторій, та цього  замало. Саша потребує платного лікування в Києві, яке потрібно проводити кожні три місяці, щоб у дитини був результат. Лікування для нас дуже дороге, нажаль самостійно забезпечити синові реабілітацію не можу, виховую синочка сама, на соціальну допомогу яка складає 2673 грн на місяць. Участь у вихованні Саші приймає дідусь Саші, мій тато, та матеріально допомогти дідусь не взмозі, бо вся пенсія йде на оплату комунальних послуг, чим може дідусь допомагає. На роботу  піти в мене не виходить, за синочком потрібний постійний догляд.
Тому я звертаюся до Вас за допомогою для свого сина, допоможіть будь ласка Саші здійснити мрію на повноцінне життя. Зараз дуже тяжкі часи для всіх, але попри все це, нам з сином потрібно боротися за нашу мрію як би тяжко не було.
Я вірю що людська доброта творить чудеса. Я буду дуже вдячна за будь яку допомогу і підтримку. Я вірю що з Вашою підтримкою наша мрія з Сашенькой здійсниця!

Контакти батьків 
0684267553 Юлія (мама)
електрона адреса olejnikulia89@gmail.com 

Адреса проживання: село Петріківка ,Солонянський район, Дніпропетровська область

Прямі банківські реквізити:
Номер карти Приват Банк 4149 4991 3459 3175

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 18.04.20

На лікування ми так і не поїхали, збиралися в Скадовськ та Саша захворів. Зараз Саша почувається нормально, вдома займаємося кожен день, вільного часу зовсім не залишається, ледь встигаємо на вулицю. Саша сам сидить, жування стало краще блендером не користуємося, повзає за руки, почав мене гукати. Приймаємо ліки магне В6, вітаміни Омега3, когнум, дельталіцин ці ліки Саші потрібні можна сказати постійно та й коштують не дешево…Ще змінився номер банківської картки, прийшов час змінювати 4149 4991 3459 3175.

Новости от мамы на 02.08.19

Добрый день. Наши дела нормально, Саша активный, укрепилась спинка, дома делаем физкультуру, логопедический массаж, гуляем на улице, продолжаем принимать лекарства Мидокалм и детские витамины. 10 октября едем на реабилитацию в Скадовск на дельфино терапию,»Скадовск Аква».

Новини від мами на 24.04.19

Ми пройшли  перекомісію по інвалідності, зараз переоформляємо документи. Також Саші назначили ліки не дешеві, та завдяки не байдужим людям ТСН допомога, ми можемо їх придбати за що я дуже вдячна. Після прийому ліків стан Саші покращав, він може сидіти без підтримки не постійно але йому вдається тримати рівновагу, став більше видавати звуківю. Лікарі радять Трускавецьку клініку проф. Козявкіна

Новости от мамы на 26.03.19

Наши дела по старому. Дома конечно мы занимаемся — массаж физкультура, читаем книжки.

Новости от мамы на 26.01.19

Нам потрібна реабілітація в Києві в клініці лікаря Берсенєва, один курс лікування коштує 10 тисяч гривень, сюди входить консультація невролога, логопеда, общий масаж, медикаментозне обколювання, заняття з логопедом, логопедичні масажі для розвитку мови та навчання жувати.
А це малюнки Саші, намальовані з моєю допомогою, улюблені герої мультика мого синочка. Саша дуже любить малювати, любить фізкультуру на фіт болі, дуже радіє і любить коли його хвалиш та пестиш.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *