Просьбы о помощи Ляховченко Анатолій Миколайович Шмаков Володимир Рабін Мілана Васильев Дима

Оксана Стародубець

01.07.1991 р.н.

Діагноз: Позамозкове новоутворення ділянки мосто-мозочкового кута ліворуч(невринома). Компресійно-дислокаційний стовбуровий синдром. Синдром внутрішньочерепної гіпертензії. Лівобічна анакузія. Парез лицевого нерва. Мозочкові атаксія.

Добрий день! Прошу допомоги у всіх небайдужих. Я опинилася в дуже важкій ситуації сама на сам, я мама двох діток, мені 30 років, виховую їх сама. Я пережила уже одну складну операцію по видаленню пухлини, пухлина була великого розміру в лівій стороні голови, видалили не повністю, зачепили лицевий нерв, також зник слух на ліве вухо. Після операції ліва сторона обличчя була повністю нерухома, око пересихає постійно і не закривається повністю, потрібна операція дуже складна за кордоном, операція дорога.  Я дуже хочу жити і бути гарною і щасливою мамою для своїх дітей! Прошу будь ласка вашої допомоги і розуміння! Сподіваюсь на Вашу підтримку! І на диво!

Прямі контакти: 0931161713 Оксана starodubetsoksana@gmail.com 

Адреса проживання: м. Чернігов

Прямі банківські реквізити:

UA 5168757377341831

USD 4149499349389955

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини на 28.12.21

Зробила обстеження, новини не втішні… Вже сил немає… З клініки дзвонять коли приїду на лікування, а я не знаю що казати, збір стоїть.

Новини на 30.11.21

На даний момент нічого не змінилося, підтримку від фонду який обіцяв допомогти ще чекаю на жаль. Пройшла нове обстеження, результати дослідження не втішні, показало кісту, немаленьких розмірів, далі приймаю препарати, і дуже сподіваюсь що встигну, зараз зробила першу тільки вакцину, треба чекати на другу дозу, бо за кордон потрібна повна вакцинація. Не знаю, втішних новин немає, дуже сподіваюсь на цей фонд, розміщую пости, але результату немає, дякую Вам велике за підтримку. Що цікавитесь, мені дуже приємно, це для мене багато значить! Міцного здоров’я Вам, не хворійте. Дякую за все. 

Новини на 26.10.21

Моя ситуація не дуже, збір майже стоїть на місці, дуже погано. Почуваю себе не дуже, не має часу більше чекати, робила недавно МРТ нове, результати погані, не знаю що робити, сподіваюсь тільки на диво, один фонд обіцяє допомогти, дякую вам за вашу підтримку! Міцного здоров’я! Бережи Вас Бог! Гарного дня! 

Новини на 07.09.21

Зараз приймаю підтримуючі препарати, масаж, гімнастика, лікарі рекомендують якнайшвидше найближчим часом почати обстеження і подальшу операцію. Мене чекають за кордоном, я підтримую зв’язок постійно. Сподіваюсь на чудо і що я встигну, все буде добре. Бережи Вас Бог. Міцного Вам здоров’я! Від всієї душі Вам дякую! 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *