Просьбы о помощи Красножон Ваня Диденко Виктория Бобришев Микита Осташко Вова Репина Вероника

Мурашко Соломія

 

01.09.2017 р.н.

Диагноз: Двобічна хронічна сенсоневральна глухота

Мене звати Світлана, я мама трьох чудових діток, старшому Андрійкові вже 11 років, Володі – скоро виповниться 9, а наймолодшій донечці Соломії 1 рік і 2 місяці. На 10-й день її життя ми дізналися що наша доня глуха. Страх і відчай знову повернулися в наше життя. .. Чому знову? Тому що, той самий діагноз, двобічна хронічна сенсоневральна глухота, 7 років тому поставили нашому середньому синові Володі. У віці 2,5 років Вові зробили операцію по вживленню кохлеарного імпланта. Ця складна операція – це єдиний шанс дитини з глибокою втратою слуху почути світ, жити повноцінним соціальним життям, розвиватися і спілкуватися. В Україні на сьогодні в черзі на державну імплантацію чекають близько 400 дітей,  Соломія – 233. Ця значна черга утворилася внаслідок не достатнього фінансування КІ з державного бюджету. Глухі діти чекають державної імплантації роками, а операція є найбільш ефективною, якщо її провести в ранньому віці. Нажаль, ми не надіємося на те, що державна черга дійде до нас в скорому часі, тому змушені самостійно шукати кошти на операцію. Вартість КІ в Україні від 26 до 30 тис. євро. – це не підйомна ціна для нас і часу в нас все менше – лише вчасна КІ може допомогти нашій доні чути і говорити. В усіх розвинених країнах КІ проводиться дітям ще до досягнення 1 року життя – це суттєво полегшує реабілітацію дитини.

Якщо запитати у батьків глухих дітей про їх мрії, відповіді будуть однаковими: щоб їх крихітка почула голоси рідних, колискову на ніч, почути омріяне – МАМА… Я мрію щоб моя дитина могла жити повноцінним життям: слухати улюблену музику, без труднощів спілкуватися з однолітками,  можливість обирати свій життєвий шлях як будь яка чуюча людина. Є такий вислів: ” Сліпий відділений від природи, глухий – від людей…”

Я і моя сім’я звертаємося до вас з проханням допомогти нам зібрати необхідну суму – 26 тис. євро на кохлеарну імплантацію для нашої доні Мурашко Соломії.

Контакти батьків:
0978735820 – Світлана (мама)
svetlanamurashko27@gmail.com
Тато Мурашко Петро Петрович  murpp80@gmail.com

Адреса проживання: Волинська обл. Луцький район, с. Великий Омеляник

Прямі банківські реквізити батьків:
ПРИВАТБАНК 4149499113854283 отрим. Мурашко П.П.
Укргазбанк: 26209111165886 грн.
26200111166408.840 дол.
26200111166408.978 євро. отрим. Мурашко  С.Є.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 12.11.19

Раді Вам повідомити що Благодійний Фонд ” Серце дітям” виділив Соломії 8,5 тис. євро. Завдяки такій значній допомозі, ми зуміли придбати кохлеарний імплант для Соломійки. Імплант  “чекає” на нас в Швейцарії, зараз вирішуємо як його забрати. Вартість імпланта в Швейцарії 14,5 тис. євро, тоді як вартість його в Україні коливається від 26 до 30 тис. євро. Збір коштів ішов дуже повільно і ми щасливі що змогли придбати чудо вушко для Солі за такою гарною ціною. Як тільки система КІ буде в нас ми зможемо провести операцію.
Дякуємо щиро що весь цей час підтримували нас!

Новини від мами на 07.08.19

Соля росте і тішить нас своїми маленькими успіхами! У селі Соломійка побачила свійських тварин, взахваті від них усіх, особливо їй сподобалися корівка і коник. Соля повторює як кажуть корова, кінь, котик і песик. Кличе братиків, Андрійко – А-і-о! Володю – Вова! Тата – Папо! Довго не хотіла говорити “мама”, але недавно нарешті сказала! Словниковий запас доні збільшився короткими словами. Наприклад коли Соля свариться каже но-но-но! Аяяй коли щось трапиться, Ам-ам – коли хоче їсти. На, Ай ( дай), Є і Мема замість нема…
Недавно отримали відповідь від німецького фонду “Серце дітям” вони розглянуть Соломію як кандидата на отримання фінансової допомоги на придбання імпланта. Комісія фонду визначить суму допомоги це від 4 до 8 тис. євро. Надіюся що нам все вдасться !!!
Дякую що пам’ятаєте про нас!
З повагою Мурашко Світлана.

Новини від мами на 10.04.19

Збір іде дуже повільно, але сьогодні ми отримали допомогу від Заборольської О.Г. у розмірі 5 тис. гривень за що їй дуже вдячні. Також цього місяця ми отримали в подарунок слуховий апарат Oticon Safari 600sp від німецьких волонтерів, які щороку відвідують Луцьк. Тепер Соля звикає слухати двома вушками. Нажаль словниковий запас доні збільшується дуже повільно, але вона вже навчилася кликати свого  братика Володю, Соля кличе його ВАВА! Соломійка вчиться говорити МАМА, знає як кажуть деякі тварини, а ще наша Соля дуже самостійна, з 1,5 року сама вдягає штанці і колготи, чистить зубки і сама їсть улюблені страви. Соля любить складати мозаїку і піраміду, гратися з м’ячем і  з машинками, при тому старанно повторює Б-б-б-б-б! Ось такі у нас справи. Надіємося що нам вдасться зробити операцію до 2 років і Соля швидко наздожене ровесників по мовленнєвому розвитку.

Новини від мами на 10.01.19

Соломії вже 1рік і 4 місяці. В цьому віці чуючі дітки вже вимовляють свої перші слова, ми стараємося не “пасти задніх” і кожного дня працюємо щоб стимулювати мовленнєві центри головного мозку нашої доні. Це дуже важливо адже після кохлеарної імплантації це значно полегшить реабілітацію. Соломійка носить слуховий апарат на лівому вусі, тому що в цьому вусі є хоч не значні та все ж якісь залишки слуху. Соля вивчила букву А, також повторює АМ коли їсть і ми дуже пишаємося нею, хоч це незначні здобутки, та для нас- батьків глухої дитини це дуже важливо. Вона старається повторювати слідкуючи за губами МА-МА, ПА-ПА… Ці її маленькі кроки до слуху і мови дають нам сили не здаватися. Улюбленими заняттями Солі є малювання, як виявилося вона лівша як і її старші брати, вона любить свої м’які іграшки і вкладає їх спати по черзі, Соломійка з задоволенням бавиться із своїми братами і любить прогулянки. Ми надіємося що з допомогою небайдужих людей нам в скорому часі вдасться провести операцію і наша дитина зможе жити повноцінним життям!

 

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *