Просьбы о помощи Тітов Кирило Уланов Артемій Тіщенко Єгор Чернявська Ольга Шевченко Ілля

Лунь Єлизавета

ДІАЗНОЗ: ДЦП. ПРАВОБІЧНИЙ ГЕМІПАРЕЗ.

Добрий день. Мене звати Тетяна.Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 12 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін»єкцій і процедур. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.
Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось. За свої 12 років Ліза пройшла понад 50 курсів лікування в реабілітаційних центрах і санаторіях України та Польщі.Вдома Ліза інтенсивно займається лікувальною фізкультурою, плаванням, відвідує логопеда і психолога, остеопата. В квітні 2014 року зробили операцію по методу Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходить самостійно, вкорочені праві кінцівки, порушена рухова функція правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається в 6 класі навчально-реабілітаційного центру. Ліза весела і товариська дівчинка.
Я виховую донечку сама. Працюю медичною сестрою. Всі кошти витрачаю на лікування. І ми вже досягли хороших результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування. Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою. Коли твоя єдина дитина страждає від хвороби, справитись самій дуже складно. А здоров’я дитини — самий цінний скарб, що є у нашому житті. І коли ти розумієш, що ти не сама, що тебе підтримують і допомагають, стає тепліше на душі і з’являються нові сили для боротьби з недугом. Дуже надіюся, що небайдужі люди готові протянути руку допомоги.

На цей рік заплановане лікування в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, в реабілітаційному центрі «ВІЛЬНИЙ рух » м. Києва та в Варшавському центрі інтенсивної терапії » Олінек «. Дуже прошу про допомогу, самій мені не справитись. Дуже дякую.

Прямі контакти батьків:
(телефоны, e-mail)тел мами 095 732 44 28 Тетяна
kvelit@mail.ru

luntetiana@gmail.com

Адреса проживання: м. Луцьк

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк 5168 7573 9810 8532
Отримувач: Лунь Тетяна Сергіївна

20170110-092753_marker.jpg20170110-092925_marker.jpg20170110-092953_marker.jpgvilnyy_ruh1_marker.jpgvilnyy_ruh2_marker.jpgodesa_6_16_marker.jpgolinek_12_16_marker.jpgtrusk_12_16_marker.jpgtrusk_12_16_2_marker.jpg

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини  від мами на 14.10.20

З 10 по 28 серпня пройшли курс лікування в центрі Пріоритет. Зараз Ліза навчається, ходить до логопеда, реабілітолога, остеопата.

Новини від мами на 03.08.20

Літо Ліза проводить в дома. Читаємо, займаємося лікувальною фізкультурою.
Реабілітацію в Клініці Казявкіна, яка була запланована на 3 серпня, на превеликий жаль, прийшлося відмінити, у зв»язку з відсутністю грошей.

Новини від мами на 13.05.20

З 16 березня пройшли курс лікування в центрі стимуляції мозку «Пріоритет «. Розробляли кінцівки після операції. Пройшли курс рефлексотерапії, масажу, лікувальної фізкультури, полярізації та багато інших процедур. В центрі займалися з ранку до вечора. Мали велику інтенсивну нагрузку.  На карантині,  вдома, робили лікувальну зарядку, виконували домашнє завдання зі школи. Плануємо надалі проходити повторні курси реабілітації в центрі.

Новини від мами на 09.12.19

Наприкінці жовтня була проведена операція по методу Ульзібата  лікарями Тульського інституту клінічної реабілітації. Три тижні після операції Ліза провела вдома, не можно було ставати на ніжку. Зараз ходимо до реабілітолога на лікувальну фізкультура. 

Новини від мами на 29.09.19

Лише тільки розпочався навчальний рік, як нам знову прийшлося їхати на реабілітацію. На цей раз до Києва в Центр Пріоритет. Але Ліза легко переносить зміни, тому їхала із задоволенням. Пройшли курс лікування з 16 по 27 вересня. Два тижні пролетіли дуже швидко, тому що цілий день були розписані процедури. Але ми все таки знайшли час, щоб побувати в Свято-Успенській Києво- Печерській лаврі та Свято- Введенському монастирі. Це була давнішня наша мрія. І вона збулася!

Новини від мами на 04.09.19

В серпні їздили на лікування в центр інтенсивної терапії » Олінек » м. Варшава. Пройшли курс лікування перед початком навчального року.

Новини від мами на 24.06.19

Закінчився навчальний рік. Але, поки що Лізі відпочити невдалося. З’явилося більше часу на заняття в басейні, та з інструктором по лікувальній фізкультурі. Також продовжуємо  займатися по методиці JKA. З початку літнього сезону Ліза катається на ковзанах.
Не вдалося поїхати на лікування в Клініку Казявкіна, заплановану на 10 червня, у зв’язку з відсутністю необхідних коштів.

Новини від мами на 20.04.19

Продовжуємо займатися по методу JKA. На початку квітня пройшли ще один курс,  але вже зі спеціалістом з Ізраїлю Yael Geva.

Новини від мами на 14.02.19

Добрий день. Як і було заплановано, в січні їздили на реабілітацію у Варшавський центр інтенсивної терапії  «Олінек».  Лікування пройшло добре. В кінці січня у нас випала чудова нагода попасти на курс по методу Фельденкрайза до досвідченного спеціаліста Erez Pilz. Пройшли п»ятиденний курс лікування, отримали нові знання, а також багато корисної інформації. Зараз в дома,  під час занять використовуємо цю методику.  Майже щоденно Ліза займається з репетитором, що допомагає донечці в освоєнні шкільної програми. Також заняття в басейні і з логопедом.

Новини від мами на 09.12.18

З жовтня розпочали індивідуальні заняття в басейні, на які Ліза ходить з превеликим задоволенням. Регулярно, щомісячно, по 10 днів займаємося з лікарем-реабілітологом  (це 4500 гривень). Також один раз на  місяць з лікарем-остеопатом (це 1500 гривень).
На початок січня запланована дуже важлива  реабілітація в центрі інтенсивної терапії «Олінек» м. Варшава. Лікування вимагає великих фінансових затрат, тому нам дуже потрібна допомога.

Новини від мами на 08.10.18

В серпні займалися з лікарем — реабілітологом. Пройшли курс лікування перед початком навчального процесу. Також були на прийомі в лікаря — остеопата.
З початком навчального року відновили заняття з логопедом. В жовтні плануємо пройти також 10 денний курс реабілітації. З початком опалювального сезону розпочнемо заняття в басейні.

Новини від мами на 06.06.18

В червні закінчився курс реабілітації в клініці відновного лікування м. Трускавця. Внаслідок проведеного лікування у Лізи укріпилася спинка, зменшилася спастика правих кінцівок, більш рівніше ставить праву ніжку під час ходи.  В липні пройшли десятиденний  курс в реабілітолога. З кінця липня розпочалося лікування в Варшавському центрі інтенсивної терапії » Олінек «. Щойно повернулися додому з надією на нові успіхи і результати. Так що відпочити Лізі на літніх канікулах не вдалося.

Новини від мами на 31.05.18

Знаходимося зараз на реабілітації  в Трускавці в Клініці відновного лікування. Сьогодні четвертий день процедур. Займається Ліза з великим задоволенням. Вже не могла дочекатися коли ми, нарешті приїдемо в Трускавець. З нетерпінням очікувала останнього дзвінка, щоб приїхати на лікування в клініку до своїх улюблених реабілітологів.

 За цей період також пройшли  заплановане на квітень лікування.

Важко планувати лікування  на майбутній період, тому що, грошей  катастрофічно не вистачає. Реабілітації надто дорогі, також оплата логопеду, остеопату, басейн, іпотерапія. Все це потребує великих коштів і мені самій  складно. Дуже прошу допомоги на лікування моєї донечки.

Новини від мами на 28.03.18

Новин у нас не багато. Щойно закінчили приватний десятиденний курс лікування у реабілітолога. Це масаж в поєднанні з лікувальною фізкультурою. На повторний курс  записалися  на кінець квітня. Як завжди, двічі на тиждень донька займається з логопедом. Вже є невеличкі покращення у вимові. Помаленьку рухаємося в перед, в надії на нові досягнення.

Новини від мами на 24.01.18

Через непередбачувані обставини прийшлось перенести лікування в Центрі стимуляції мозку. В грудні пройшли медикаментозний курс для покращення роботи мозку В січні їздили на п»ятий курс Томатіс терапії в «Олінек «. Перенесла процедуру Ліза добре. Шостий курс назначили через пів року — на 30 липня. Зараз Ліза займається приватно з лікарем реабілітологом.

Новини від мами на 23.11.17

Ось і закінчився наш курс реабілітації в Міжнародній клініці відновного лікування в Трускавці. Повернулися додому хоч і з невеликими, але все ж таки безцінними результатами. Осінні канікули замінила інтенсивна реабілітація. Але Ліза не скаржиться, вона розуміє, що кожен крок в лікуванні наближає її до найзаповітнішої мрії. На кінець листопада запланований другий курс лікування в Центрі стимуляції мозку. Будемо вдячні за будь- яку матеріальну підтримку.
vypiska_marker_15.jpgmarker_1.jpgschet_lun1_marker.jpg

Новини від мами на 07.11.17

Ми на лікуванні в Клініці в Трускавці. Відпишемось як приїдемо.

Новини від мами на 04.09.17

З 14 по 25 серпня пройшли курс лікування в Центрі стимуляції мозку. З початком навчального року відновили заняття з психологом і логопедом.
Наступний курс реабілітації 16 жовтня в Клініці відновного лікування міста Трускавця. Дуже надіємося на допомогу небайдужих людей.
10-17_djlj_marker.jpgvypiska_marker_13.jpg

Новини від мами на 12.08.17

З 10 по 21 липня пройшли курс лікування в Клініці професора Казявкіна в Трускавці. Після проведеного лікування в донечки збільшився об»єм рухів в правій ручці. Після приїзду додому Лізоньці нарешті вдалося декілька днів перепочити після тривалої літньої реабілітації. Зараз майже щодня Ліза ходить в басейн, займається іпотерапією. Наступного тижня записалися в Центр Стимуляції Мозку на процедуру мікрополярізації. Ще встигнемо пройти курс лікування до початку навчального року.
vip_trusk_07_17_marker.jpgvip_trusk_07_17_1_marker.jpg

Новини від мами на 07.07.17

З інтенсивної програми реабілітації розпочалися літні канікули. З 4 по 14 червня пройшли курс лікування в реабілітаційному центрі » Вільний рух » міста Борисполя. Були тут вперше. Лишилися задоволені центром: комфортним перебуванням, гарним, щирим відношенням персоналу, добре підібраними процедурами. Ліза вже питає, коли ми знову поїдемо у «Вільний рух «? Внаслідок лікування знизився підвищений тонус м’язів в правій руці, збільшилася сила правої кисті.
З 26 червня по 1 липня прослухали курс Томатіса у Варшавському центрі інтенсивної терапії » Олінек «. Чекаємо позитивних змін від лікування. За браком коштів прийшлося відмовитися від 2- годинної терапії рук.
9 липня їдемо в Клініку відновного лікування міста Трускавця. Так що відпочити на канікулах Лізі поки що не вдається. Ала донечка на скаржиться, вона звикла багато працювати для здійснення своєї найзаповітнішої мрії — стати здоровою.


vip_olinek_06_2017_marker.jpgvip_viln_ruh_06_2017_marker_0.jpg

Новини від мами на 29.05.17

Закінчився навчальний рік. Але це не означає, що можна полегшено зітхнути. Адже на літніх канікулах запланована інтенсивна реабілітація. Відновили заняття в басейні, в який Ліза ходить з великим задоволенням. В гарну погоду займаємося іпотерапією. Мустанг впізнав Лізу після тривалої зимової перерви. А Лізиному щастю не було межі. На конюшнях вона любить проводити весь свій вільний час. Все ж таки на конях донечка катається з дворічного віку. Були на черговому огляді у невролога. Лікар назначила таблетки гамалате В 6 № 20 та краплі дельталіцин 10 ампул для стимуляції роботи головного мозку. Але медикаментозне лікування прийдеться поки що відкласти, так як в суботу їдемо на реабілітацію у » Вільний рух » і коштів на ліки, нажаль, не вистачає.

Новини від мами на 27.03.17

З понеділка розпочалися канікули. З»явилася можливість трішечки перепочити від домашнього завдання. Але як і раніше продовжуємо займатися лікувальною фізкультурою по методиці Міжнародної клініки відновного лікування. Пройшли курс масажу. Не переривали також заняття з психологом і логопедом. В березні пропустили сеанс остеопата, так як саме перед його приїздом Ліза трішечки прихворіла. Мріємо якнайшвидше почати ходити в басейн, тому що на зимовий період зробили перерву.
Поки що лікування проводимо в межах міста. Так як за минулий рік пройшли 8 курсів лікування в реабілітаційних центрах Одеси, Трускавця і Варшави. Що дуже сильно похитнуло наше фінансове положення. Потрібно розрахуватися з боргами і погасити всі кредити за лікування.
На канікулах Лізонька читає. Дуже полюбляє складити надскладні пазли. Може просидіти за ними по півдня.
Як і раніше донька на правій руці носить лангетку. Вже правою рукою старається брати предмети та переносити їх.
Дуже надіємось на допомогу небайдужих людей в зборі коштів на курс лікування в реабілітаційний центр » Вільний рух » міста Києва, назначений на 4 червня.

Новини від мами на 24.01.17

В грудні минулого року пройшли дві реабілітації. Були в Варшаві в центрі інтенсивної терапії » Олінек «. Прослухали вже третій курс Томатіса. Також щодня по дві години Ліза займалася на терапії рук. Дочка дуже полюбляє лікуватися в «Олінеці «. Доброзичливий персонал, дружня обстановка і дітки самі біжать на процедури до своїх улюблених реабілітологів. Там нам порадили придбати лангету на праву руку. Зараз Ліза носить її щодня по декілька годин, одягає і в школу. Донька дуже хоче, щоб її рука краще працювала. І прикладає для цього максимум зусиль. Наступний курс лікування назначений на червень. Дуже надіємося на допомогу небайдужих людей, щоб пройти цей курс лікування.
Також в кінці грудня пройшли реабілітацію в Клініці відновного лікування міста Трускавець. Це був наш восьмий курс. Після проведеного лікування в Лізи знизився підвищений тонус в правих кінцівках, рівніша стала спинка. Наш інструктор ЛФК дав нам додому новий комплекс вправ. Ми щоденно робимо вдома ці вправи, незважаючи на втому чи великій кількості домашнього завдання. Це щоденні обов»язкові заняття.
Також вдома Ліза займається двічі в тиждень в логопеда і психолога. Один раз в місяць ходить до лікаря остеопата.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *