Вы здесь

Лунь Єлизавета

16.11.2004


Діазноз: ДЦП. Правобічний геміпарез.

Добрий день. Мене звати Тетяна.Звертаюся до Вас з проханням про допомогу для моєї єдиної донечки Лізи, їй 12 років. Дівчинка народилася в дуже тяжкому стані внаслідок ускладнених пологів. І цілий місяць провела в реанімаційному відділенні з діагнозом: гострий період церебро-cпінальної травми, асфіксія 3 ст., набряк головного мозку, крововилив, судорожний синдром. Після лікарні почалася низка безкінечних ін"єкцій і процедур. В рік поставили діагноз ДЦП, правобічний геміпарез.
Я роблю все можливе, щоб Ліза стала здоровою. Ми постійно лікуємось. За свої 12 років Ліза пройшла понад 50 курсів лікування в реабілітаційних центрах і санаторіях України та Польщі.Вдома Ліза інтенсивно займається лікувальною фізкультурою, плаванням, відвідує логопеда і психолога, остеопата. В квітні 2014 року зробили операцію по методу Ульзібата. Після цього донечка стала набагато краще ходити. На даний час Ліза ходить самостійно, вкорочені праві кінцівки, порушена рухова функція правої руки, повністю відсутня дрібна моторика правої кисті, стерта форма дизартрії. Навчається в 6 класі навчально-реабілітаційного центру. Ліза весела і товариська дівчинка.
Я виховую донечку сама. Працюю медичною сестрою. Всі кошти витрачаю на лікування. І ми вже досягли хороших результатів. Тому змушена просити про допомогу, бо дуже необхідно продовжувати лікування. Лізочкіна мрія якнайшвидше стати здоровою. Коли твоя єдина дитина страждає від хвороби, справитись самій дуже складно. А здоров’я дитини - самий цінний скарб, що є у нашому житті. І коли ти розумієш, що ти не сама, що тебе підтримують і допомагають, стає тепліше на душі і з’являються нові сили для боротьби з недугом. Дуже надіюся, що небайдужі люди готові протянути руку допомоги.

На цей рік заплановане лікування в Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця, в реабілітаційному центрі "ВІЛЬНИЙ рух " м. Києва та в Варшавському центрі інтенсивної терапії " Олінек ". Дуже прошу про допомогу, самій мені не справитись. Дуже дякую.

Прямі контакти батьків:
(телефоны, e-mail)тел мами 095 732 44 28 Тетяна
kvelit@mail.ru

Адреса проживання: м. Луцьк

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк 4149 4978 5263 0955
Отримувач: Лунь Тетяна Сергіївна

20170110-092753_marker.jpg20170110-092925_marker.jpg20170110-092953_marker.jpgvilnyy_ruh1_marker.jpgvilnyy_ruh2_marker.jpgodesa_6_16_marker.jpgolinek_12_16_marker.jpgtrusk_12_16_marker.jpgtrusk_12_16_2_marker.jpg

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 27.03.17

З понеділка розпочалися канікули. З"явилася можливість трішечки перепочити від домашнього завдання. Але як і раніше продовжуємо займатися лікувальною фізкультурою по методиці Міжнародної клініки відновного лікування. Пройшли курс масажу. Не переривали також заняття з психологом і логопедом. В березні пропустили сеанс остеопата, так як саме перед його приїздом Ліза трішечки прихворіла. Мріємо якнайшвидше почати ходити в басейн, тому що на зимовий період зробили перерву.
Поки що лікування проводимо в межах міста. Так як за минулий рік пройшли 8 курсів лікування в реабілітаційних центрах Одеси, Трускавця і Варшави. Що дуже сильно похитнуло наше фінансове положення. Потрібно розрахуватися з боргами і погасити всі кредити за лікування.
На канікулах Лізонька читає. Дуже полюбляє складити надскладні пазли. Може просидіти за ними по півдня.
Як і раніше донька на правій руці носить лангетку. Вже правою рукою старається брати предмети та переносити їх.
Дуже надіємось на допомогу небайдужих людей в зборі коштів на курс лікування в реабілітаційний центр " Вільний рух " міста Києва, назначений на 4 червня.

Новини від мами на 24.01.17

В грудні минулого року пройшли дві реабілітації. Були в Варшаві в центрі інтенсивної терапії " Олінек ". Прослухали вже третій курс Томатіса. Також щодня по дві години Ліза займалася на терапії рук. Дочка дуже полюбляє лікуватися в "Олінеці ". Доброзичливий персонал, дружня обстановка і дітки самі біжать на процедури до своїх улюблених реабілітологів. Там нам порадили придбати лангету на праву руку. Зараз Ліза носить її щодня по декілька годин, одягає і в школу. Донька дуже хоче, щоб її рука краще працювала. І прикладає для цього максимум зусиль. Наступний курс лікування назначений на червень. Дуже надіємося на допомогу небайдужих людей, щоб пройти цей курс лікування.
Також в кінці грудня пройшли реабілітацію в Клініці відновного лікування міста Трускавець. Це був наш восьмий курс. Після проведеного лікування в Лізи знизився підвищений тонус в правих кінцівках, рівніша стала спинка. Наш інструктор ЛФК дав нам додому новий комплекс вправ. Ми щоденно робимо вдома ці вправи, незважаючи на втому чи великій кількості домашнього завдання. Це щоденні обов"язкові заняття.
Також вдома Ліза займається двічі в тиждень в логопеда і психолога. Один раз в місяць ходить до лікаря остеопата.

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
3 + 15 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.