Вы здесь

Лисенко Станiслав

04.07.2012


Діагноз: Пухлина стовбуру головного мозку (гліома) з компресією суміжних структур, неповна оклюзійна гідроцефалія, тетрапарез

Я, Тищенко Юлія Миколаївна, мати Лисенка Станіслава В’ячеславовича (04.07.2012 (4 роки), якому українськими лікарями поставлено діагноз пухлина стовбуру головного мозку (гліома) з компресією суміжних структур, неповна оклюзійна гідроцефалія, тетрапарез. Медичне обстеження МРС у клініці «Борис» (м. Київ) підтвердило, що пухлина доброякісна.
Ми зверталися:
- Інститут нейрохірургії ім. акад. А.П. Ромоданова (м. Київ) – у зв’язку із розташуванням пухлини, отримано відмову.
- Національний Інститут раку (м. Київ) - отримано направленні на хіміотерапію, проте враховуючи те, що пухлина доброякісна, лікарем інституту запропоновано шукати інші варіанти лікування, так як хіміотерапія у даному випадку не є результативною.
- Кібер клініка Спиженка (м. Київ) – відмовлено з посиланням на вік дитини.
- Клініка Лісод Ізраільська (м. Київ) відмовлено з посиланням на вік дитини.
- Міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної допомоги ім. проф. О.І. Мещанікова (м. Харків) відмовлено з посиланням на вік дитини.
У зв’язку з тим, що українськими лікарями відмовлено нам у допомозі у лікуванні сина, нами зроблені запити до закордонних клінік. На наше звернення відреагувала Турецька клініка (Стамбул, Liv Hospital) та надала рахунок за свої послуги у розмірі 110 тис. доларів. Враховуючи, непосильність вказаної суми нашою родиною, ми звернулися до Міністерства охорони здоров’я України, наша справа поставлена до черги, в якій ми на 60-ому місці (комісією повідомлено, що кошти виділені на 2017 рік розподілені та черга переходе на 2018 рік).
Стан дитини погіршується на очах, син скаржиться на головний біль, запаморочення; порушена координація рухів, низький тиск, косоокість.
На сьогоднішній день про нашу проблему відзнято та випущено в ефір сюжети в ТСН («1+1», м. Київ), ТБ «Рось», «Вікка» (Обласне телебачення (м. Черкаси)).
Дійсно, кошти на рахунок від небайдужих людей надходять, проте їх недостатньої для початку лікування, а вказана сума не під силу нашій родині.
Тому звертаємося до Вас із проханням допомоги у зборі коштів на оперування та лікування нашого хлопчика, будемо раді будь-якій допомозі з Вашого боку.

ТБ «Рось» (Обласне телебачення (м. Черкаси)
http://newsvideo.su/video/6167367

Контакти батьків:
мама Тищенко Юлия Николаевна, 098-927-59-01,
yulya1992tishenko@mail.ru

Адреса проживання: Черкаська область, смт. Катеринопіль

Прямі банківські реквізити:
Отримувач: ПриватБанк
Номер картки: 4149 4978 5409 5157
Призначення платежу: на ЛІКУВАННЯ ЛИСЕНКА С.В.
Отримувач: Тищенко Юлія Миколаївна

inv-1_marker.jpginv-2_marker.jpginv-3_marker.jpgvipiska_marker.jpgvipiska2_marker.jpgvisnovok_duhovskogo_marker.jpgmrc_marker.jpgmrs_2_marker.jpgmrt_kiev_marker.jpgmrt_cherkasi_marker.jpg

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости от мамы на 22.11.17

Мы еще на лечении в Стамбуле! Сборы еще не закрывали, потому как не известно сколько еще надо и сколько мы тут будем! На данном этапе прогнозов нет, опухоль на месте... Проходим химиотерапию! Спасибо Большое за Ваше внимания!

Новости от мамы на 18.07.17

https://www.facebook.com/people/%D0%AE%D0%BB%D0%B8%D1%8F-%D0%A2%D0%B8%D1... вот наша страница в фб.....мы еще на лечении. Спасибо большое за поддержку

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
16 + 4 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.