Вы здесь

Купцова Анастасия

19.01.2015


Диагноз: Двухсторонняя сенсоневральная глухота, 5 степени

Наша доченька с рождения не слышит. Девочка веселая, умная.. развивается хорошо... немного говорит (Натя(Настя), мама, папа, бабушка, дед, кукла, гав, мав)...потому что потеря слуха очень большая - 5 степень, а это уже полная глухота... Слуховые аппараты нам не помогут, они не в силах компенсировать такую глубокую потерю слуха и дать возможность девочке полноценно развиваться .
Хочется всего самого лучшего нашим деткам. И мы хотим что бы наша дочь слышала и говорила. Говорила как обычные детки. И мы можем это услышать, но нужна операция по вживлению кохлеарного импланта, которая стоит 756 000 грн. И тогда наша Настенька будет слышать и говорить, как все детки. Мы не хотим чтоб она отличалась от других деток. .
Нужно собрать 756 000 грн, а для нашей семьи это просто огромная сумма, которую мы не в силах собрать самостоятельно... Чтобы были хорошие результаты ее нужно сделать к 2-ум годам, но мы уже потеряли этот шанс, но она в СА, и сделав операцию Настенька будет говорить и будет слышать хорошо.
Поэтому просим помощи у всех не равнодушных. Будем благодарны за любую оказанную вашу помощь, которая даст возможность нашей Доченьке слышать и научиться говорить. Просим не оставлять нас в беде, и помочь! Самым собрать такую сумму не возможно. Помогите нам пожалуйста!!!!

Прямые контакты родителей:
мама Мария - +380931930753
kuptsova0312@yandex.ru

Адрес проживания: г. Винница

Группа в ФБ https://m.facebook.com/groups/1706094789632867?ref=bookmarks

Прямые банковские реквизиты:
ПриватБанк
Номер карты: 4149 4978 5164 3942 (гривневый )
Получатель: Купцова Мария Владимировна

img-39b27a740019db6d2002c39ec69d1507-v_marker.jpgimg-2761d137ab73221bb2c678ae0e574e34-v_marker.jpgimg-2d70356abc7dd70ecd2ce8a7c36d72be-v_marker.jpgimg-45ed37db4699fc4f6808e02b06233f88-v_marker.jpgimg-bb57f4dff5444b7154215a13bc35b37f-v_marker.jpgimg-a5e67af23eb9e9fb0db02e768fec7c85-v_marker.jpg

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мамы на 11.12.17

Доброго дня, Хороші наші)))
Трішки відкрию вам душу, поділюся тим що там відбувається (((
Як же іноді хочеться повернутися в своє дитинство, туди де немає проблем. Де єдина твоя проблема - це школа, в яку ти не хочеш ходити... Уроки, які так важко дають тобі. І ти думаєш, Боже, як мені важко вчитися, не хочу вчитися, .. хочу швидше стати дорослою і іти працювати, хочу сім'ю, дитинку маленьку..., щоб вона бігала за тобою і завжди із питаннями - " А що це? А чому так? А де? А коли?"...
І ось я уже доросла, маю свою сім'ю, маю прекрасну донечку, я Щаслива, але ж так не може бути....
І тут в один прекрасний момент усе міняється,... в нашу сім'ю приходить " воно" - горе.
Ти плачеш, ти не знаєш, ЩО робити, як бути далі?!( Ти просиш Бога, щоб донечка чула... Краще я, но не Настуся, вона ще маленька, у неї все життя попереду і вона має бути щасливою у світі звуків, прекрасних звуків.
Ми змирилися з тим, що вона народилася нечуючою, тут ми уже нічого не зможемо змінити, зробити. Але ми можемо зробити, щоб вона чула і говорила, але нажаль для нас це дуже велика ціна, в нашому випадку, дуже велика сума, яку ми за все життя не збиремо самостійно.
Тому ми змушені благати про допомогу небайдужих людей. Ми уже дуже багато часу втратили, чекаючи своєї черги, яка майже не рухається, у нас немає більше часу чекати, не знаючи скільки?!(
Будь-ласка Допоможіть Настусі жити повноцінно у світі звуків. Рости і розвиватися, як звичайні дітки, бути нашою маленькою " ПОЧЕМУШКОЮ")
Як же я мрію, щоб вона зі мною говорила, щоб запитувала, відповідала. Дуже боляче дивитися, як маленькі дітки розмовляють, все розповідають, все знають, .. а Настуся мовчить... лише пальчиками показує. Як же важко її зрозуміти іноді, навіть мені... Ти не знаєш, що вона хоче, а вона не може сказати... у неї істерика і у мами теж.
Будь-ласка Допоможіть Настусі швидше почути і почати говорити. Будь-яка допомога для нас важлива і потрібна.
Я не знаю, що буде далі, але ми сподіваємося на краще і так воно і буде. Хочемо подякувати усім хто нас підтримує, Хто нам допомагає... Дякуємо
Будь-ласка не залишайте Нас, Допоможіть Настусі швидше почути голос рідних. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу допомогу)))

Новини від мами на 08.12.17

ЖИТТЯ не зрозуміла річ - живеш спокійно, донечка росте, розвивається, аукає, починається лепіт... і тут... приходить до нас біда... біда приходить у Нашу сім'ю. Нам кажуть невтішний діагноз - Ваша донечка не чує, потрібно робили операцію по вживленню кохлеарного імпланту. Для нас це був удар.. НІ, ЦЕ НЕ ПРАВДА, ЦЬОГО НЕ МОЖЕ БУТИ... Ще обстеження і діагноз підтверджується. Сльози, розпач.. Чому саме ми?? Боже, за що???
Але ми не маємо часу плакати, опускати руки, адже ми так багато втратили часу, адже час не стоїть на місці, ніби десь летить, поспішає(((. Ми повинні зробити все можливе для Нашої НАСТУСІ для того, щоб вона чула і говорила)))
Пройшло уже два роки... ми приймали різні рішення, які даються так важко і тут ще "поради" - "Не робіть операцію!", Не робіть з дитини інваліда". Ми і так зробили важкий крок і хочемо зробити операцію нашій Донечці, але це так СТРАШНО, не знаєш хто буде робити операцію, як вона пройде, що буде потім... як Настуся буде чути, як говорити... Якщо подумати невже ви не розумієте, що ми хочемо щоб Настуся чула, говорила... Не можете підтримати КРАЩЕ нічого не кажіть... і так серце розривається на шматки, адже хочеться КРАЩОГО для Донечки... Хочемо щоб з нею гралися, розмовляли, а не бігли від неї, бо вона не розуміє, не чує....не робить як вони хочуть...
Я не знаю, що буде далі, але ми сподіваємося на краще і так воно і буде. Хочемо подякувати усім хто нас підтримує, Хто нам допомагає... Дякуємо/ Будь-ласка не залишайте Нас, Допоможіть Настусі швидше почути голос рідних. Ми будемо вдячні за будь-яку вашу допомогу)))
img_20171202_150608_marker.jpg
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=627167061007850&substory_ind...

Новини від мами 07.12.17

Ось так розпочався наш ранок.
Розвиваємо дрібну моторику пальців, а також витримку))) Вчимо букви. Але на довго нас не вистачає))) Ми дуже стараємося)))
А ще більше ми чекаємо від вас допомоги на "чудо вушко". Будь-яка допомога приймається, чим більше людей про нас дізнається, тим швидше ми отримаємо наше " чудо- вушко". Дякуємо усім за допомогу)))
img_20171127_092737_marker.jpgimg_20171127_093152_marker.jpg

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
3 + 3 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.