Вы здесь

Козаченко Дарина

29.06.2015


Діазноз: Сенсоневральна глухота 4-го ступеня


Я, Козаченко Наталія Миколаївна, мати двох дітей, Максима і Даринки, звертаюсь до Вас з надією на допомогу
У моєї маленької донечки Даринки, яка народилась в червні 2015 року, лікарі поставили страшний діагноз: сенсоневральна глухота 4го ступеня. Їй терміново потрібно зробити вартісну операцію - (КОХЛЕАРНА ІМПЛАНТАЦІЯ), яка коштує 30 тис.євро Для нас – це Не реальні кошти!
Кохлеарна імплантація - операція з протезування слуху з імплантацією спеціального пристрою, який бере на себе функції волоскових клітин равлика (структури внутрішнього вуха)
Якщо імплантацію не зробити зараз, то моя крихітка не зможе не лише чути, але й говорити. Від держави ми зможемо його отримати лише за кілька років. Ми теж стоїмо на черзі в інститут ім. професора Коломийського м.Київ, але черга не просувається, наш № 300-й, а термін дали два роки, інакше потім – це буде марно, адже мовний апарат у дітей формується максимум до 4 років Лікарі кажуть, що треба робити імплантацію якнайшвидше. Це шанс Дариночки заговорити.
Поки що, Даринці, поставили слуховий аппарат, донечка пізнає звуки природи, може чути голоса мами, рідних. Для повноцінного життя дитини потрібна Ваша допомога!
Дуже Прошу, Молю Вас про Допомогу!!

Контакти батьків:
096 62 59 345 – Наталія, мама
098 99 31 947 – Ірина, тітка
irinchik.sonce@gmail.com

Адреса проживання: Житомирська обл, с. Липники

Прямі банківські реквізити:
Отримувач: ПриватБанк
Номер картки № 4149 4993 4001 5666
Отримувач: Козаченко Наталія Миколаївна (мама)

djdjeukjljdj_tsheunj_djdzhdjdjdjtshnj_marker.jpgdjdjeukjljdj_djtshnj_marker.jpgdjdjeukjljdj_njdjnjtshtsh_i_gjdjdjeuljtshnj_marker.jpgdjdjeukjljdj_marker_0.jpgdjdjeukjljdj_gjdjdjeuljtshnj_marker_1.jpgvypiska_1_marker_6.jpgvypiska_2_marker_11.jpgvypiska_3_marker_2.jpgvypiska_4_marker_2.jpgvypiska_4_marker_2.jpgvypiska_5_marker_0.jpgvypiska_6_marker_0.jpgvypiska_7_marker_0.jpgvypiska_8_marker_0.jpg

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від Ірини на 12.10.17

Ми почали заняття з сурдопедагогом, вже маємо перші успіхи. Але всерівно для повноцінного життя цього не достатньо. Це іде в нас підготовка до операції, яку проходять всі дітки такі, як наша Даринка. На сьогоднішній день за допомогою добрих людей зібрано 100 тис.грн.

Новини від Ірини на 12.07.17

Дариночка у нас добре розвинена в фізичному плані як для своїх рочків, гуляє, сміється, вчиться до звуків (з слуховим аппаратом). Любить гратися з братиком своїм старшим на рік. Їй подобається більш констуктори складати, машинки. Дарина така як і всі діти, але не говорить!!

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
2 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.