Вы здесь

Князєв Анастасія

30.07.2014


Діагноз: Туговухість 4-ї ступені

Нашій донечці Насті 2 роки 6 місяців. В ЛОР інституті і клініці СУВАГ( міський медичний центр проблем слуху та мовлення) діагностували туговухість 4-ї ступені (для розуміння проблеми, уявіть, ви стоїте на пероні, повз проходить поїзд, а ви чуєте тільки незначний шум на далекій відстані). На цій стадії хвороби Настя не чує нашіх голосів, вихователів та інших дітей у садочку, відтак не має можливості вчитись говорити. При туговухості 4-ї ступені існує ризик повної глухоти. Зараз Настя вчиться чути в слухових апаратах. Ефекту від дорогих процедур майже нема - малеча не чує крик дорослої людини на відстані метра.
До 2014-го року держава виділяла гроші на операції із вживлення системи імплантаційного слухопротезування - кохлеарна імплантація. Потім фінансування було припинено, за два роки черга діток - інвалідів, що потребують операції вирісла до 310 ( дані за листопад 2016 року).
Настя записана в чергу в ЛОР інституті на операцію під 309 номером. Комісією прийняте рішення прооперувати дітей від 4 до 5 років, виділено кошти на 50 операцій. Наступне виділення коштів має відбутися навесні, але кількість імплантів невідома, та чи відбудеться воно взагалі...
Прооперувати Настю необхідно найближчим часом, бо через 6 місяців - у 3 роки - в Насті завершиться формування мовного апарату. Якщо не встигнути, почнеться гальмування в розвитку дитини. Вартість одного імпланта 30 тис євро. В ідеалі, Насті потрібно 2 таких. Але необхідно зібрати хоч на один.
Вартість імплантів і операції з вживлення- 756 000 гривень - на даний момент - непідйомна сума.
Дуже сподіваємось на допомогу небайдужих людей... Дякуємо вам заздалегідь, хай Господь допомагає всім нам здолати всі труднощі, які випали на долю.

З повагою та надією на благополучне вирішення нашоі ситуації.
мати Валентина та батько Роман Князєви.

Контакти батьків:
Телефон батька Романа
+38 (067) 528 68 37
kotipushi@gmail.com

Адреса проживання: Києвська обл, м. Бориспіль.

Прямі банківські реквізити:
Отримучав: ПриватБанк
Номер картки:м4149 4978 3377 8915
Отримувач: Князев Роман Александрович

img_20170111_215618_marker.jpgimg_20170223_170752_marker.jpgimg-20170111-wa0000_marker.jpgimg-20170111-wa0001_marker.jpg

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новости от папы на 30.05.17

Настюша посещает занятия с сурдопедагогом и будет посещать их несколько лет. Также мы нашли ещё один центр развития речи для слабослышащих деток и ходим ещё и туда. На хореографию не попали, к сожалению, не подошло время проведения занятий. Но это не мешает Анастасии любить танцевать перед зеркалом)))
Подросла, стала быстро бегать ( и убегать от родителей на прогулке)
Научилась рисовать лицо улыбающегося человечка - ее любимое изображение.
Появились некоторые новые звуки, но в основном это гласные буквы. Слова пока так и не появились. К нам тоже пока не обращается мама и папа...
Но реабилитация это очень непросто и не быстро, поэтому очень надеемся, что результаты все таки будут.
Что касается операции - надеялись успеть провести ее до 3 х лет, так как это рекомендовано специалистами, но в силу того что собрано около 10% от нужной суммы не получается.
Также есть надежда на ЛОР институт, но там мы на очереди 253, а имплантов выделено 76... Вообщем всё не просто..

Новости от папы на 27.02.17

Настюша посещает занятия с сурдопедагогом 2 раза в неделю, а также ходит в детский садик на пол дня. А еще собираемся пойти с ней на танцы:)
Она очень веселый и общительный человек, любит прогулки и стремится быть там, где детки, там где она появляется, сразу становится весело!
Завтра посетим еще одного специалиста, чтобы определить уровень развития на данный момент в аппаратах.

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
11 + 9 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.