Просьбы о помощи Репина Вероника Салійчук Аліна Пархоменко Анна Піскунова Вікторія

Ілляшенко Тимофій

13.12.2015 р.н.

Діагноз: Прогресуючий внутріпечінковий сімейний холестаз (генетичне захворювання печінки) – хвороба Байлера

Звертаюся до Вас про допомогу, бо біда наша страшна, і сама я з нею не впораюся…
Я, Ілляшенко Тетяна, мама чудового хлопчика Тимофійчика, якому зараз 3 роки. Син з самого народження був неспокійним, але лікарі запевняли мене, що це в мене просто характерний син, що все нормально. Після лікування застуди в 8 місяців, я помітила, що син  почухується, педіатр мене запевнила, що це алергія на сироп і потрібно попити антигістамінний засіб і все пройде. Але так не сталося, свербіж посилювався щодень. Ми лікувалися і в алерголога, і в дерматолога, пробували і креми, і мазі різні, але нічого не допомагало.
В червні 2017 року ми потрапили до реанімації м.Чернігів з кровотечею, тоді стало зрозуміло, що є серйозні проблеми з печінкою. В Чернігові нам встановити діагноз не змогли, тоді ми були госпіталізовані в м.Київ в лікарню ОХМАДИТ. Тривале лікування не приносило результату, Тимофійчик був в тяжкому стані, свербіж не давав не спати, ні гратися, було дуже важко. Стабілізувати Тимофійчика вдалося лише в Львівській дитячій лікарні, але свербіж ніяк не зменшився, і стало питання про наявність генетичної хвороби печінки, аналіз на яку можуть зробити тільки закордоном.
У січні 2019 року Тимофійчик пройшов детальне обстеження в клініці ISMETT  Італія, в результаті якого нам встановили правильний діагноз на основі генетичного аналізу – прогресуючий внутріпечінковий сімейний холестаз (генетичне захворювання печінки) – хвороба Байлера.
Медикаментозне лікування не полегшує стан Тимофійчика, не зменшує його постійний свербіж, його страждання, і єдиним ефективним способом лікування нашої хвороби – це трансплантація печінки.
Провести її погодилися в Італійській клініці, але рахунок проведення трансплантації космічний – 115 000 € це для мене самої нереально!!! Я виховую сина сама, батько Тимофійчика пішов із сім’ї коли син тільки народився, зараз нічим взагалі не допомогає, і більше того, стидається свого сина.
Моя надія тільки на Вас, будь ласка, я Вас благаю, допоможіть врятувати життя мого Тимофійчика, в нього є шанс на щасливе дитинство.

Контакти батьків:
Тел. +380930227453 
Електронна пошта: tatta27@ukr.net

Адреса проживання: Чернігівська обл., с. Білорічиця

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк – 5168 7450 1249 9601 – гривня ( Ілляшенко Тетяна Русланівна мама Тимофія);
ПриватБанк 5168 7427 2632 3169 – долар ( Ілляшенко Тетяна Русланівна – мама Тимофія);
ПриватБанк 5168 7450 1249 9171 – євро( Ілляшенко Тетяна Русланівна – мама Тимофія);

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *