Вы здесь

Игнатовская Илона

09.02.2008


Диагноз: Анапластическая эпендимома

Оказана финансовая помощь на лечение в размере 18 509 грн


Благодарственное письмо!!!


Шановні волонтери фонду "Оберіг життя"! Наша родина від всього серця вдячна вам за вашу клопітку працю, за піклування про діток, коли їх спіткають такі страшні труднощі, коли батьки не можуть допомогти своїми силами і хочеться вити від безвиходності. Ось тоді на допомогу таким родинам приходите ви. Не жаліючи ні сил, ні свого часу, ви їздете від міста до міста та по копійчині збираєте ЦЮ НАДІЮ на достойне та результативне ЛІКУВАННЯ нашої квіточки ІЛОНКИ.

Так вже склалися обставини, що виявити хворобу на ранній стадії не вдалося. Від того, що лікарі ставили не правильний діагноз ми втратили дорогоцінний час. А коли вже зрозуміли, що це - пухлина... навіть в Києві відмовилися допомагати. Дякувати Богові, нашу Ілонку вдалося відправити на лікування до Швейцарії. Але ж для цього потрібні були не аби-які кошти. Ось тоді нам хотілося вити, кричати, молити про допомогу. Пам'ятаю, як я, тітка Ілонки, крізь сльози просила про допомогу керівника фонду Дмитра Миколайович, коли наша дівчинка вже була з батьками за кордоном, але грошей на лікування не вистачало. ДЯКУЮ Вам, що відгукнулися, що відразу взялися нам допомагати. Ваші волонтери - Оля, Таня - швидко зорієнтувалися і взялися до роботи.

Наша родина вдячна всьому колективу фонду "Оберіг життя" за допомогу, за підтримку. Ми вдячні всім, хто допомагає нам фінансово, молитовно. В цьому світі багато добрих, щедрих людей. Нехай ваша щедрість небесами винагороджується вдвічі більше.

ignatovskaya_iyul_marker.jpgignatovskaya_iyul_2_marker.jpgignatovskaya_avgust_marker.jpgignatovskaya_oktyabr_marker.jpgignatovskaya_oktyabr_2_marker.jpgignatovskaya_noyabr_marker.jpgignatovskaya_noyabr_2_marker.jpgignatovskaya_dekabr_marker.jpgignatovskaya_dekabr_2_marker.jpgignatovskaya_fevral_2015_marker.jpgignatovskaya_2_fevral_2015_marker.jpgignatovskaya_mart_marker.jpg