Просьбы о помощи Старченко Егор Ботвин Сергей Крячек Вероника Рабин Милана Денисенко Ксения

Гушпіт Ярина

 

Диагноз: ДЦП

Добрий день. Я мама чудової дівчики Яринки, хочу звернутися до Вас по допомогу у зборі коштів на лікування моєї дитини. У Яринки ДЦП, і ось вже 6 років ми боремося з цією хворобою. Ми спробували майже всі методи лікування, побували в багатьох реабілітаційних центрах України, кожні 2 місяці проходимо курс масажу, а також постійна фізкультура, плавання, іпотерапія. Яринка дуже добра і весела дівчинка, лікарі дають надію на повне одужання, але з кожним роком шансів стає все менше. Я готова зробити все для своєї донечки, та іноді просто опускаються руки, так як лікування коштує дуже дорого, а за роки безперервного лікування всі заощадження вже вичерпались. Найкращі результати дає клініка проф. Козявкіна, та один курс обходиться минумум 16 тис. грн, а потрібно як мінімум 3-4 на рік. Я не працюю, так як Яринці необхідний постійний догляд. Ми не взмозі самостійно оплачувати всі курсі, тому залишається надія на небайдужих до чужого горя людей. Допоможіть моїй донечці жити без постійного болю.
Наперед ВЕЛИКЕ МАТЕРИНСЬКЕ СПАСИБІ!!!

Прямі контакти батьків:
066 575 4843 Марія (мама)
maria2912@ukr.net

Адреса проживання: Івано-Франківська обл. м. Калуш.

Прямі банківські реквізити:
Отримувач: ПриватБанк
МФО 305299
ЭДРПОУ 14360570
Р/р: 29244825509100
Призначення платежу: Поповнення картки № 4731 1856 0644 7263 Благодійна допомога на лікування Гушпіт Ярини
Отрмувач: Щепанська Марія

vipiska_marker.jpgvipiska_001_marker.jpgrahunok.jpg

Новини від мами на 10.04.18

Ми приїхали недавно з Трускавця.  В Ярини гарні результати, зменшився тонус, вона стала сильнішою,  менше падає. Вдома ми активно займаємось плаванням. Ярина без проблем пропливає  весь басейн, також постійно займається  фізкультурою, проходим масажі.

Новини від мами на 06.11.17

Добрий день ми тільки вернулися з лікування, курс пройшов добре, Яринка приїхала дуже задоволена додому, як завжди ми зустріли багато знайомих діток і познайомилися з новими друзями. Цього разу ми працювали дуже багато, окрім основних 9 процедур ми мали багато додаткових, тому Яринка дуже стомлювалась. У нас навіть не вистачало часу погуляти, таким насиченим був день. Вже з перших днів я побачила хороші результати, у дитини зменшився тонус і вона майже не ставала на пальчик. Хоч їй досі потрібно нагадувати ставити правильно ногу, вона іде набагато рівніше. Також замітно більше почала користуватись правою рукою, їй набагато легше ніж раніше нею писати і малювати. Вчимося ліпити правою рукою, виконуємо вправи на дрібну моторику. Також нам додали цього разу ще й апiтерапiю – це лікування укусами бджіл по певних точках, клали відразу по 3 бджоли . Зараз ми вдома, Яринка ходить до школли, вже у 3 клас, після школи ми відвідуємо плавання і лікувальну фізкультуру. Готуємося до наступного курсу запланованого на грудень мысяць.

Новости от мамы на 04.08.17

Яринка добре себе почуває. З понеділка їдемо на курс лікування в Трускавець, зараз ходимо на плавання і займаємося з реабілітологом. Яринка набагато краще ходить,тонус знизився, позитивны зміни видно неозбоєним оком.

Новости от мамы на 27.04.17

Реабілітація пройшла добре, є значні позитивні зміни – зменшився тонус, ходьба стала рівнішою, зараз ми проходимо курс масажу вдома і з нетерпінням чекаємо поїздки на реабілітацію у травні місяці.

Новости от мамы на 23.01.17

Яринка почуває себе добре, є значні покращення після курсу в листопаді, дитина набагато краще ходить і знизився тонус. Готуємось до наступного курсу у березні цього року.

Новости на 22.11.16

Ярина уже вторую неделю находиться на курсе реабилитации в Трускавец. Туда она поехала с бабушкой потому что мама приболела. Ярина очень старательно занимается и поэтому мы ждем очень хороших результатов.

Новости на 18.10.16

Ярина, на сегодняшний день, чувствует себя хорошо. 14 ноября планируется очередной курс реабилитации в Трускавце. После каждой реабилитации Ярина себе чувствует себя лучше, но улучшений хватает буквально на месяц. Врачи говорят, что это из-за сухожилий. Самый широко распространенный способ исправить данную проблемы – это провести операцию. Но вот на сколько она будет удачной, а тем более не повредит ли она – никто не дает гарантию. Поэтому пока, операция это крайний вариант, и есть смысл попробовать другие способы такие как массажи, грязи и различные реабилитации.

Новости на 26.08.16

Ярина прошла курс массажа, который к сожалению не дал результатов. Может потому что он ей не подходит, а может потому что она перед этим сильно заболела. Но мама Ярины, решила не отчаиваться и еще успеть свозить дочку на физкультуру и на “Костюм” в Трускавец. Сейчас они находятся в клинике, если получится, то она останутся там до понедельника, если нет, то тогда завтра будет последний день. Пока что говорить о результатах рано, они будут видны через пару недель. Ярина записана на очередной курс реабилитации в Трускавце на 16 ноября.

Новости на 02.08.16

sam_1265_marker.jpg

Новости на 25.07.16

После того как Ярина закончила курс в мае, она не проходила никаких реабилитаций в специализированных центрах. С недели Ярина будет ездить в больницу, а уже после нее, до школы, мама хочет попробовать новый центр “Люблень Великий”, о котором есть много положительных отзывов.

Новости на 20.05.16

Ярина вместе с мамой с 16.05 отправилась на очередной курс реабилитации в Трускавце. Перед отъездом возникли некоторые трудности с финансовой стороны, так как с недавних пор сумму за курс подняли и нужно было срочно искать дополнительные деньги. Теперь Ярина пробудет в Трускавце до 28 май и будет записываться на новый курс уже, наверное, на сентябрь, чтобы успеть пройти реабилитацию перед школой.

Новости от мамы 18.04.16

visnovok_001_marker.jpgvypiska_marker_7.jpgvypiska_2_marker_2.jpg

Новости от мамы на 26.01.16

Справи у нас добре, успішно пройшли курс лікування 14. 12. 2015 , отримали чудові результати. Вже посеред курсу Яринка почала більше опускатись на пятку. Наступний курс призначений на квітень цього року.

Новости от мамы на 18.11.15

Почуваємо себе добре, вже потроху збираємося на реабілітацію 14.12.

Новости от мамы на 13.10.15

На сьогоднішній день все добре, надіємося поїхати на лікування 14 грудня, нещодавно робили блокаду препаратом Диспорт, отримали гарні результати.

sam_0854_marker.jpg

Новости от мамы на 09.09.15

Ми пройшли лікування, дуже задоволені так як отримали хороші результати. Наступний курс запланований на 14 грудня.

Новости от мамы на 04.08.15

У нас все добре. Є невеликі труднощі з грошима, але всеодно будемо їхати на лікування 10 числа.

Новости от мамы на 01.07.15

Ми пройшли реабілітацію, почуваємся добре, трохи знизився мязовий тонус.

Новости от мамы на 12.05.15

Яринка почуває себе добре. Реабілітація дала хороші результати, Яринка почала більше користуватися правою рукою, бере нею різні предмети і навіть вчиться писати, а ще знизився мязовий тонус і хода стала значно рівнішою. Ми вже навіть стоїмо на правій ножці кілька секунд.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *