Вы здесь

Фолис Вікторія

08.04.2009


Діагноз: Єдиний шлуночок за правим типом, виражена гіпоплазія лівого шлуночка, мальпозиція великих артерій, атрезія легеневої артерії, артифіційний дефект міжпередсердної перегородки, дефект міжшлункової перегородки, транспозиція магістральних судин, відкрита артеріальна протока і відкрите овальне вікно.

Оказана помощь в покупке необходимых мед. препаратах на сумму 42 255 грн

Подяка від мами!
Доброго дня, дорогі друзі!
Хочемо від усієї душі подякувати БФ «Оберіг життя» за допомогу для нашої донечки, а особливо волонтеру п. Ользі, яка займалася нашим збором. Також добрим і чуйним людям, які допомогли назбирати нам потрібну суму і маленька дівчинка Вікуся пройшла лікування! Нашій донечці завдяки лікам зробили операцію і тепер уже все позаду!!! Без ВАС ми б не справилися. Спасибі всім, хто допоміг, допомагає і допомагатиме. Низький вам уклін! Не вистачає слів, щоб висловити нашу подяку...
Дуже важко було спочатку, коли дізналися, яке лікування належить і які треба буде суми ... Ми навіть не думали, що зможемо назбирати навіть на одну упаковку ліків!!! Але завдяки всім-всім людям і волонтерам фонду, які відгукнулися на нашу біду, Вікуся проходила дороге лікування 10 місяців !!! Ми дуже вдячні всім добрим людям, які так швидко допомогли назбирати потрібну суму !!! Спасибі Вам рідні, дорогі наші помічники !!! Нехай Господь віддячить Вам за добрі серця, за допомогу і дарує Вашим родинам міцне здоров'я !! І особливо діточкам Вашим - нехай наші і Ваші дітки ніколи не хворіють !!! Дуже хочеться чути їх радісний сміх і бажати їм тільки щастя і добра !!!
А нашому фонду «ОБЕРІГ ЖИТТЯ» бажаємо терпіння, успішної праці і добра, щоб вони змогли допомогти ще не одній людині чи дитині, яка цього потребує!
8hcsbmxlrqs.jpg


Подяка від мами на 24.03.16


Ми одержали ліки для Вікусі! Хочемо від щирого серця, уже не вперше, подякувати БФ «Оберіг життя» за допомогу! Ви нас завжди підтримуєте і розумієте! Ось і цього разу ми знову одержали ліки від Вас, за що дуже вдячні! Низький поклін усім працівникам цього фонду, які трудяться кожен день для таких діток!!! Ви про Вікусю ніколи не забуваєте… Дякуємо також дуже-дуже усім добрим людям, які допомагали нам зібрати кошти на лікування донечки!!! Нехай Господь віддячить сторицею Вам і Вашим сім“ям за добрі серця і намірення!!! А працівникам БФ «Оберіг життя» бажаємо здоров“я, терпіння і добра! Дякуємо Вам, друзі, за все!!!

2ibdc7newkq.jpg20160324_161054.jpg

folis_fevral_2015_marker.jpgfolys_iyul_2015_marker.jpgfolys_iyul_2_marker.jpgfolys_iyul_3_marker.jpgfolys_avgust_7marker.jpgfolys_avgust_6marker.jpgfolys_avgust_5marker.jpgfolys_avgust_4marker.jpgfolys_avgust_3_marker.jpgfolys_avgust_2marker.jpgfoly_avgust.jpgfolys_sentyabr_marker.jpgfolys_sentyabr_2_marker.jpgfolys_sentyabr_3_marker.jpgfolys_oktyabr_marker.jpgfolys_oktyabr_5_marker.jpgfolys_oktyabr_4_marker.jpgfolys_oktyabr_3_marker.jpgfolys_oktyabr_2_marker.jpgfolys_noyabr_marker.jpgfolys_noyabr_2015_marker.jpgfolys_noyabr_2015_2_marker.jpgfolys_dekabr_marker.jpgfolys_fevral_2016_marker.jpgfolys_fevral_2016_2_marker.jpgfolys_yanvar_2016_marker.jpgfolys_mart_2016_med_marker.jpg

Новости на 13.03.16

Вика должна была 9-10 марта ехать на консультацию в Киев, но, к сожалению, поездка не удалась, так как Вика немного приболела, Теперь, когда Вика, наберется сил и энергии - будут планироваться визит к киевским врачам.

Новости от мамы на 11.02.16

Наразі у нас все добре, Вікуся гуляє на вулиці, готується до школи і радіє життю. Все без змін.

Новости от мамы на 11.01.16

Христос народився!!! Вітаємо усіх з Новим роком та Різдвом Христовим! Бажаємо Вам у цьому році мирного неба, здоров"я, любові, добра, щастя і родинного затишку! Нехай здійснюються мрії кожного з Вас!
Ми з Вікусею відсвяткували Новий рік і Різдво у родинному колі. На Різдво Вікуся з нами ходила раненько до церкви на Службу Божу, щоб подякувати новонародженому Ісусику за гарне здоров"ячко і помолитися за мир в Україні і за здоров"я усіх, хто зараз хворий і не може піти до церкви. А також за здоров"я усіх маленьких діточок! Щоб Ісус подарував їм міцне здоров"я і благословив кожну родину!!! Потім ми колядували і ходили в гості. Ми дуже раді, що Вікуся може тепер повноцінно жити і радіти кожній миті життя! Дякуємо усім Вам і бажаємо веселих свят!!!
10649461_567847710032374_437784058606972122_n.jpg
1388384486_sm_ukr.jpg
20151230_153519_marker.jpg

Новости от мамы на 09.12.15

У НАС ГАРНА НОВИНА - ЗБІР ЗАКРИТО!!! УРА!!!
Вікусі зробили операцію і ми уже нарешті вдома! Зараз проходимо лікування і післяопераційну реабілітацію. Було досить важко, але ми це пережили і все витримали...
Зараз Вікуся почувається набагато краще, вже не синіє і може навіть бігати!
Але... ми б не досягнули такого результату, якби не ви, наші ПОМІЧНИКИ!!! МИ ДУЖЕ ВДЯЧНІ УСІМ ЗА ДОПОМОГУ, ПІДТРИМКУ, ЗА ВАШІ МОЛИТВИ! Тільки завдяки ВАМ Вікуся почувається зараз здоровою!
Ліки Реваціо ми ще якийсь час будемо приймати, тільки вже зменшили дозу з 60 мг до 15 мг на добу. Її будуть зменшувати поступово. Поки що у нас є зібрані кошти і їх вистарчає. Якщо буде потрібно ще, ми тоді продовжимо збір. Дуже надіємося, що не буде потрібно) Слідкуйте за новинами... Через 3 місяці на консультацію у Київ і тоді усе вирішать - скільки нам ще пити Реваціо...
Просимо Вас не покидати групу, ви нам стали рідними і близькими!!! По можливості будемо тішити нашими маленькими досягненнями!
Ще раз велике ВСІМ спасибі! Бажаємо Вам міцного здоров"я, щастя і добра!!!

acchaky6seg.jpgwatermarked_-_img_1788-e1449401086433.jpgwatermarked_-_vipis.-2015-1.jpgwatermarked_-_vipis.-2015-2.jpgwatermarked_-_vipis.-2015-3.jpg

Новости от мамы на 02.12.15

Вікусі уже зробили операцію, зараз ми у Києві! Нас ще не виписали. Чекаємо...Реваціо після операції треба буде ще приймати 2-3 місяці точно, а чи треба ще скажуть потім після перевірки УЗД через 2-3 місяці. Як приїдемо,ще вам напишу як у нас справи! Дякуємо за все!!!

Новости от мамы на 21.10.15

Добрий день! Перш за все хочемо подякувати БФ "Оберіг життя" за їхню велику допомогу!!!
Дякуємо усім добрим людям, які допомагають Вікусі!!!
У нас трохи неприємних новин - Вікуся знову хворіє(( Через ослаблений імунітет осінь - весна для нас - це сезон застуди і кашлю! Тому донечка майже весь час лікується і п"є антибіотики. Реваціо ми повинні приймати включно до операції і ще, можливо, після операції декілька місяців також... Отож, кошти знову нам потрібні. ДУЖЕ - ДУЖЕ!!! Просимо усіх небайдужих допомогти маленькій дівчинці закінчити лікування СЕРДЕЧКА!!! Тільки завдяки ВАШИМ добрим серцям і фінансам Вікуся зможе продовжити лікування!!! ДЯКУЄМО ЩИРО, ВІД УСЬОГО СЕРЦЯ!!!!!!!!!!

Новости от мамы на на 17.09.15

Ми з Вікусею зараз вдома, проходимо лікування, так як у Києві дуже велика черга на операцію. Нам перенесли її на жовтень - листопад. Приймаємо і дальше Берліприл, Верошпірон та РЕВАЦІО. Стан у донечки не погіршився, але і не покращився. Їй так само важко дихати і рухатися, буває кашель при навантаженнях і посиніння(( Ще раз ноголошую, що ми збираємо кошти не на операцію, а на ліки РЕВАЦІО (ціна їх біля 19 тис.грн. одна упаковка на місяць). Вдячні щиро Фонду "Оберіг життя". Ви нам дуже допомагаєте!! Низький Вам поклін за працю і розуміння!!! І дуже-дуже дякуємо усім добрим ЛЮДЯМ, які нам допомагають. Нехай Господь дарує щастя Вашим родинам!!!
Усіх, хто може допомогти, просимо - не залишайте нас у біді, допоможіть закінчити маленькій дівчинці курс лікування! На наступний тиждень якраз поїдемо по ліки для Вікусі. Усім бажаємо щастя, любові і миру!!!

008_1_marker.jpg

Новости от мамы на 08.08.15

ВІКУСЯ їздила у Київ на зондування. Ліки допомагають. Але зараз у кардіоцентрі велика черга на операцію Фонтен, яка потрібна дівчинці. Тому нас відправили додому і поставили на чергу. Також бракує деякої апаратури для цієї операції. Десь через 2-3 місяці нас викличуть і ми будемо робити наступний етап. Але лікування потрібно ПРОДОВЖУВАТИ! Тому знову потрібні ЛІКИ!!! І ми знову просимо усіх, хто може підтримати нас у цей складний період!!! Дорогі друзі! Ми дуже вдячні вам за розуміння, допомогу і ВАШІ молитви! Дякуємо, що ви з нами!!!!!!!!!!!! Дякуємо, що не проходите мимо чужої біди! Тільки завдяки Вам ми змогли пройти курс лікування 6 місяців! Залишилося ще зовсім мало... Допоможіть маленькій дівчинці Вікусі закінчити лікування і продовжити життя!!!!!!! Добра Вам і любові!!!

Новости от мамы на 13.07.15

У Вікусі все по-старому - лікуємося, гуляємо на вулиці, насолоджуємося літом!! Їздили трохи до бабці в село, дихали свіжим повітрям. Для Вікторії воно дуже потрібне, так як кисню нам завжди бракує (сатурація в межах 65-70%). Десь цього тижня будемо купляти донечці нову упаковку Реваціо. Скоро поїдемо у Київ на зондування. Готуємося до операції. Дякуємо усім за допомогу і увагу!!!

Новости от мамы на 12.06.15

Перш за все хочемо ще раз подякувати фонду, який нам допомагає і усім добрим людям! Вікусі продовжили лікування до серпня. Тоді ми поїдемо у Київ на зондування. Нагадую, що ми збираємо кошти не на операцію!!! Всі операції у кардіоцентрі безкоштовні! Дівчинці потрібні дорогі ліки для того, щоб зробити третю операцію. Без них лікарі не можуть нічого зробити! Одна упаковка ліків Реваціо коштує біля 19 тис. грн. на місяць! Тому дуже просимо людей допомогти нашій донечці пройти це дороге лікування!!! Всім міцного здоров"я!!!
046_marker.jpg

Новости от мамы на 20.05.15

Вікуся зараз лікується, так як знову захворіла (болить горло і сильний кашель). Тепер крім наших постійних ліків ми ще п"ємо ліки від кашлю, для горла і антибіотики). А так у нас все як і було. Реваціо зараз маємо до 01.06.2015 р. Потрібно тільки Верошпірон. У червні поїдемо на обстеження у Київ. Дякуємо усім, хто нам допомагає і не залишає в біді. Бажаємо Вам добра, любові і миру!!!
040_marker.jpg

Новости от мамы на 20.04.15

Доброго дня! Наші новини за останній період. У Вікусі почали більше синіти губки(( Знову поменше нагрузок, мало рухаємося. Все інше в нормі. У нас закінчується Верошпірон(( Також скоро треба придбати Реваціо, які ми приймаємо постійно, безперервно. Також пробували препарат Віагра. Побічних ефектів не спостерігали. Можна буде інколи їх приймати. якщо не буде в наявності Реваціо. Відсвяткували Великдень, трохи відпочили на селі в бабці, подихали свіжим повітрячком)) Допоможіть маленькій дівчинці продовжити лікування!! Дякуємо Вам за розуміння і добрі серця!!!

003_marker_0.jpg007_marker.jpg

Новости от мамы на 18.03.15

Вікуся з татком їздила на перевірку у Київ. Нам відмінили трохи ліків.

Ось новий список:
Верошпірон ( 25 мг) – 1 таб.зранку і ½ таб після обіду (45 таб. в місяць),
Берліприл 5 (5 мг) – ½ таб. 2 рази в день (30 таб. в місяць),
Реваціо (Силденафіл - 20 мг або Віагра) – 1 таб. 3 рази в день ( 90 таб. в місяць).

Найголовніший препарат - це Реваціо, так як він дуже дорогий (16-20 тис. гривень). Ці таблетки потрібно пити постійно хоча б до операції. Після операції можливо також треба буде їх пити, ще не знаємо. Зараз у Вікусі все більщ-менш нормально. Тільки, що не можна ніяких навантажень - зразу синіє і починає задихатися. Треба чим швидше зробити операцію! Для цього нам потрібно ліки Реваціо. Ми почали лікування, але коштів катастрофічно не вистарчає. Тому дуже просимо нам допомогти хто чим зможе. Дякуємо, що Ви у нас є - самі ми б не справилися.
004_marker.jpg005_marker.jpg008_marker.jpg16-vipis.3_marker.jpg17-vipis.4_marker.jpg

Новости от мамы на 29.01.15

Зараз Вікуся трохи прихворіла (болить горлечко, температура). Взагалі донечка часто хворіє, особливо як тільки трохи промерзне. Ми лікуємося. На даному етапі нам не можна ніяких навантажень. Переважно вдома: читаємо, малюємо і готуємося по-трохи до школи. Стан здоров"я більш-менш стабільний. Приймаємо ліки 3 рази в день : Аспаркам, Верошпірон, Берліприл, Кардіомагніл і Фуросемід. Найдорожчий Верошпірон (120 гр. в місяць). Держава ніяких ліків нам не дає.У березні ми їдемо в Київ на консультацію до нашого лікуючого лікаря (перевіримо чи зменшується тиск у легеневій артерії). Нам у Києві перекрили декілька судинок у грудні місяці і нам треба побачити, чи щось змінилося. Для цього їдемо на УЗД. Кожні два тижні ми міряємо Вікторії сатурацію (рівень кисню в крові, зараз у нас є 70% із 100%) і перевіряємо гемоглобін (він у нас має не перевищувати 180, наданий момент є 162). Тоді у Києві нам скажуть, коли до них приїхати на зондування. Реваціо зараз зняли з продажу, мусимо підбирати різні замінники. Це трохи складно, бо ніколи не знаєш як дитина сприйме ліки ( є багато побічних ефектів, дорослим простіше).
Наразі дякуємо вам за все. Міцного Здоров"я усім працівникам і колективу!!!

Список ліків:
Кардіомагніл форте ( 150 мг ) - 1/2 таб. 1 раз в день,
Верошпірон ( 25 мг ) - 3/5 таб. 2 рази в день ( або 16 мг 2 рази), тобто десь 45 таб. в місяць,
Берліприл 5 ( 5 мг ) - 1/2 таб. 2 рази в день, 30 таб. в місяць,
Аспаркам - 1 таб. 3 рази в день, 90 таб. в місяць,
Фуросемід ( 40 мг ) - 1/2 таб. 1 раз в день, 15 таб. в місяць,
Силденафіл Реваціо ( 20 мг) - 1 таб. 3 рази в день, 90 таб. в місяць.

Новости от мамы на 21.02.15

Добрий день. Ми отримали ліки від фонду "Оберіг життя". Дуже дякуємо вам за допомогу. Нам їх вистачить надовго. Нехай Господь допомагає Вам і дальше робити добрі діла. Успіху Вам у нелегкій праці!!!

Добавить комментарий

Filtered HTML

  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Разрешённые HTML-теги: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.

Plain text

  • HTML-теги не обрабатываются и показываются как обычный текст
  • Адреса страниц и электронной почты автоматически преобразуются в ссылки.
  • Строки и параграфы переносятся автоматически.
CAPTCHA
Введите цифри с картинки
2 + 1 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.