Просьбы о помощи Оглу Олег Олійник Олександр Мурашко Соломія Баранник Анастасия

Дущенко Марко

07.11.2013 р.н.

Діагноз: ВВР. АТРЕЗІЯ СТРАВОХОДУ. СТАН ПІСЛЯКИШКОВОЇ ПЛАСТИКИ СТРАВОХОДУ. НЕПРОХІДНІСТЬ СТРАВОХОДУ. ПОРУШЕННЯ ФУНКЦІЇ КОВТАННЯ. ГАСТРОСТОМА. ВРОДЖЕНА КАРДІОМІОПАТІЯ. НЕКОМПАКТНИЙ МІОКАРД.

Мій син, Дущенко Марко Андрійович, 07.11.2013 р. н., народився без стравоходу, точніше верхня частина цього органу розвинулася мінімально і заглушилася, а нижня вросла в трахею, у зв’язку з чим терміново було проведено дві операції, які дали можливість жити, пристосовуючись до обставин. Справа в тому, що Марчику було виведено езофагостому, тобто прохід на шиї, через який відходила слина, а на животі в області шлунку – гастростому, через яку за допомогою катерів Фолейя, шприців здійснювалося годування впродовж наступних 3,5 років. У червні 2017 року моєму сину зробили ще одну операцію по пластиці стравоходу з його ж кишківника в лікарні “Охматдит”, яка могла б бути заключною. Але, на жаль, післяопераційна динаміка була негативною. Півроку травматичних процедур, важкого фізичного стану, болю, сліз, безперервної сильної терапії не дали результату, а навпаки ускладнили й до того нелегку ситуацію. Маркушу виписали з кучею діагнозів, неможливістю їсти, ковтати слину, через це відбувалися закиди в трахею, що супроводжувалися постійним кашлем, особливо вночі. Я стараюся не згадувати той період, бо мороз по шкірі від жаху, що довелося пережити. Іноді навіть дивуюся і лякаюся, як ми могли перебувати вдома в такому стані. Та саме він сподвиг до дій і в травні 2018 року Марчику зробили ще одну складну операцію по пластиці стравоходу в лікарні Bambino Gesù м. Риму. Саме тут з’явилася надія, що синочок врешті-решт зможе їсти. Навіть він по-іншому дивився на всі події, що відбувалися, а лікарі не приховували подиву від терпимості і витримки чотирьохрічного хлопчика, який навіть не плакав, а сприймав усе як треба.

В Італії також довелося затриматися, оскільки процес реабілітації проходив із ускладненнями, відкрився свищ на шиї, а з часом утворився стеноз верхньої частини зробленого стравоходу. Маркуша почав давитися, їжа проходила важко, тому знову потрібно було робити процедури під наркозом. На сьогодні Марчик переніс 7 делітацій, в процесі яких здійснювалося розтягнення верхньої частини органу, але результат після них був короткочасний. Так, як у Маркуші виявлено рідкісну ваду серця – є ризик для здоров’я під час частих анестезій. Тому Марчику встановили зонд через ніс у шлунок, який дав можливість на довше лишати ситуацію, як є. Станом на сьогодні ми з сином знаходимося в Римі і, чесно кажучи, сподівалися на початку лютого повернутися додому. Але останній візит до хірургів змінив наші плани: оскільки є нагальна потреба у ряді додаткових процедур, що можуть затягтися до трьох місяців. Крім того, міжнародним відділом було оповіщено про закінчення коштів та виставлено рахунок на суму 3000 євро включно до 7 лютого, а ще один рахунок готується, де встановлять вартість подальшого лікування.

Звертаюся до Вас вперше, але маю надію, що Ви не залишитеся осторонь проблеми, що триває з народження, але може бути вирішена.

Контакти батьків:
+380667133241 
+380666876424 Viber (мама Оксана)
dokcana@ukr.net 

Група допомоги https://www.facebook.com/groups/1178696148930867/ 

Адреса проживання: м. Полтава

Прямі банківські реквізити:
карта ПриватБанк 5168 7573 0080 4426
Отримувач: Дущенко Оксана Борисівна

 

 

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 05.02.18

Станом на сьогодні Марчик перебуває в місті Римі, де в лікарні Bambino Gesù здійснюються відповідні процедури, що сприяють розтягненню стравоходу. Остання зроблена 16 січня 2019 року, а саме: делітація під загальним наркозом з подальшим прийомом декадрону. Гормони Маркуша переніс важко, а ефект вони дали короткочасний. Проте радості було без меж, адже синок їв у рота, як всі дітки, шкода, що нетривало. Зараз знову важко ковтати, їжа застряє, постійна тошнота, блювотні позиви, а ще й зонд, який займає місце і створює фізичний і психологічний дискомфорт. У зв’язку з цим лікарі запропонували додаткову терапію в системі. Через неможливість повноцінного харчування в рота, Маркуша догодовується  нами в гастростому, це прохід у шлунок в області живота. А також отримує вночі спеціальне молоко “Peptamen Junior” eнтерально за рекомендаціями лікарів. Ми дуже сподіваємося на покращення стану Марка та реальну можливість їсти без перешкод! Але справитися самотужки матеріально не маємо можливості, оскільки з народження займаємося лікуванням сина, а останній рік взагалі лікуємо його за кордоном. Дуже віримо, що знайдуться люди, які допоможуть!
Терапія, яку отримує Марко, придбана за наші кошти:
1) ентеральне харчування “Peptamen Junior” – 500 мл вночі,
2) таблетки “Ланзопразол” – щодня зранку 1 т.,
3) кардіотерапія: енапрен – 2 р., делатрен – 2р., альдактон – 2 р.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *