Просьбы о помощи Алексюк Даниэль-Энлиль Попивняк Яна Калабишка Матвей Олексієнко Богдан Сажнева Екатерина

Чернявська Ольга

Диагноз: Гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку.

Я Чернявська Світлана Ігорівна, 23.08.1991 р.н, інвалід 2 групи, жителька міста Сокаль Львівська область. Звертаюсь до Вас за допомогою, а саме допоможіть зібрати кошти на лікування моєї донечки – Чернявської Ольги Євгенівни 24.05.2014р, діагноз – гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку. Олю притиснули під час родів. Олічка від народження терла та тиснула очки, зараз стала трохи менше тиснути, лікарі казали що це невиліковне.Та в один рік і два місяці косоокість та плівка з очей зійшли без лікування. З запізненням Оля почала тримати головку та сидіти, встає з підтримкою і сама, опору має, або у колисці чи на дивані намагається сама встати. Та з моєю підтримкою почуть трохи ходить, дуже часто витягує ножки та плаче, але лікарі неможуть вияснити що це таке. Олічка ще непережовує сама їжу, та шлуночок несприймає їжу з любої води, тіки моршинська негазована. Лікарі з Ізраїлі сказали, що вилікують донечку, але вартість лікування 12 тис доларів. Нам рекомендовано два/три рази на рік проходити лікування у Трускавці клініка МКЦКазявкіна, з проживанням вартість курсу лікування 15 тисяч гривень. І у Тернополі – Медікус Мікрохірургія ока. Нас лікує Швед Андрій Миколайович, він повідомив що потрібно проводити лікування зору кожних півтора місяця, зір у донечки є, просто інформація недоходить через придавлення до мозку та навпаки до очей. Лікування дешевше, все таки 4 тисяч грн з проживанням. Їсть тільки на моршиньській негазованій воді. Переміни є ,реабілітації допомогають Олі. Але ми вже невзмозі оплачувати лікування, благаю допоможіть зібрати кошти на лікування донечки закордон.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ЩОБ ДОНЕЧКА ПОБАЧИЛА БОЖИЙ СВІТ СВОЇМИ ОЧЕНЯТАМИ,ТА ПІШЛА СВОЇМИ НОЖКАМИ ПО БОЖІЙ ЗЕМЛІ!

Контакти батьків:
0931258538 Світлана (мама)
svitlanka_91@i.ua

Адреса проживання: м. Сокаль, Сокальский район, Львівская обл.

Група допомоги: https://www.facebook.com/groups/434039466951921/

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк
№ картки 4149 4996 4801 1169
Отримувач: ЧЕРНЯВСЬКА СВІТЛАНА ІГОРІВНА

vipiska_medikus_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_listopad2017_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_2stor_marker.jpgschet_marker_41.jpg

Новини від мами на 05.07.18

Доброго дня! Зміни є хороші , але постійно потрібно давати ліки , порошок ноофен100 два рази на день, ентерожерміна три рази на день , капсули біфрен 250 – два рази на день. Ольічка витягує ножки але у ночі спокійніша. Деколи бавиться, дуже активно, гарно обнімає маму.

Новини від мами на 05.05.18

Олюся на дані дні дуже неспокійна, потрібне серйозне лікування, плаче сильним криком та пнеться кожної ночі. У день трохи активне скаче біля ліжка і ходить кругом колиски. Але прокидається кожної ночі поміж 02:00 і 04:00 і плаче та пнеться по 2-3 години підрят. Неможливо ніяк заспокоїти!

Новини від мами на 23.04.18

Доброго Усім Вечора! От Всеж таки кортить Вам розповісти правду. Согодні був у мене в гостях мій надорожчий братик, Стадницький Сергій, він же і тато хресний Олі, і я задала йому питання, от скажи чесно як було перед передачою Говорить Україна, а він сказав що вони пообіцяли йому 10 тисяч грн, і його дівчині на той час Ірі пообіцяли вилікувати, вона хвора на епілепсію. Це та дівчина яка само перша виходила в студію. І вони тепер сказали ні в якому разі неповедуться на такі обіцянки , бо правди за гроші не існує! На передачі мені наговорили дурниць різних. Тому що Благодаря Господу і Добрим людям які усе розуміють , ми уже змогли пролікувати Олічку багато разів по різних лікарнях. Оля почала сідати, потім стояти, і з моєю допомогою іде, а кругом колиски ходить сама. А на Ток Шоу Говорить Україна  сказали лікувати не варто бо після двох років дівчинка помре, хлопчики недоживають і до двох. Я ВПЕВНЕНА ЯКЩО МОЯ ДОНЕЧКА МАЄ БУТИ ЗДОРОВА, ТО ГОСПОДЬ ПОДАРУЄ МЕНІ ЩАСТЯ ЧЕРЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ А НЕ ЧЕРЕЗ ТОК ШОУ! МИ БЛАГОДАРНІ УСІМ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ І ПОСТІЙНУ ПІДТРИМКУ. ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ЧАСУ 24 ТРАВНЯ ОЛІ БУДЕ УЖЕ ЧОТИРИ РОЧКИ. Але лікування потрібно постійно, постійно потрібно для підтримки шлунку, але все це не дарма. Оля дуже гарно кличе маму коли мокрий памперс, гарно каже мама хочу гам, і дуже ніжно обнімає маму і каже мама люблю.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ЩОБ ДОНЕЧКА ПОБАЧИЛА БОЖИЙ СВІТ СВОЇМИ ОЧЕНЯТАМИ, ТА ПІШЛА СВОЇМИ НОЖКАМИ ПО БОЖІЙ ЗЕМЛІ!

Новини від мами на 22.04.18

Доброго Дня! У нас новини погані трохи, ми були 10 днів тому на лікуванні. Олічка дуже тяжко займалась процедурами, стала дуже неспокійна. Через те що вдома лікарі неназначають ніяких масажів і процедур – результату немає. Олічка менше стала знову говорити. Все потрібно робити самим і наймати приватного масажиста. 27 квітня ми їдемо у Тернопіль на лікування зору.
На Ізраїль збору немає бо ніхто нехоче допомагати в зборі коштів. Всі відмовляюся кажуть що велика сума!

Новости от мамы на 08.02.18

Вона деколи танцює, а деколи поночам плаче годинами часу підрят. Олічка постійно слухає музику. Курсами приймає ліки порошок ноофен 100 двічі на день, постійно обезболююче та для покращення роботи шлунку ентерожерміну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *