Просьбы о помощи Репина Вероника Салійчук Аліна Пархоменко Анна Ілляшенко Тимофій Піскунова Вікторія

Чернявська Ольга

Диагноз: Гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку.

Я Чернявська Світлана Ігорівна, 23.08.1991 р.н, інвалід 2 групи, жителька міста Сокаль Львівська область. Звертаюсь до Вас за допомогою, а саме допоможіть зібрати кошти на лікування моєї донечки – Чернявської Ольги Євгенівни 24.05.2014р, діагноз – гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку. Олю притиснули під час родів. Олічка від народження терла та тиснула очки, зараз стала трохи менше тиснути, лікарі казали що це невиліковне.Та в один рік і два місяці косоокість та плівка з очей зійшли без лікування. З запізненням Оля почала тримати головку та сидіти, встає з підтримкою і сама, опору має, або у колисці чи на дивані намагається сама встати. Та з моєю підтримкою почуть трохи ходить, дуже часто витягує ножки та плаче, але лікарі неможуть вияснити що це таке. Олічка ще непережовує сама їжу, та шлуночок несприймає їжу з любої води, тіки моршинська негазована. Лікарі з Ізраїлі сказали, що вилікують донечку, але вартість лікування 12 тис доларів. Нам рекомендовано два/три рази на рік проходити лікування у Трускавці клініка МКЦКазявкіна, з проживанням вартість курсу лікування 15 тисяч гривень. І у Тернополі – Медікус Мікрохірургія ока. Нас лікує Швед Андрій Миколайович, він повідомив що потрібно проводити лікування зору кожних півтора місяця, зір у донечки є, просто інформація недоходить через придавлення до мозку та навпаки до очей. Лікування дешевше, все таки 4 тисяч грн з проживанням. Їсть тільки на моршиньській негазованій воді. Переміни є ,реабілітації допомогають Олі. Але ми вже невзмозі оплачувати лікування, благаю допоможіть зібрати кошти на лікування донечки закордон.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ЩОБ ДОНЕЧКА ПОБАЧИЛА БОЖИЙ СВІТ СВОЇМИ ОЧЕНЯТАМИ,ТА ПІШЛА СВОЇМИ НОЖКАМИ ПО БОЖІЙ ЗЕМЛІ!

Контакти батьків:
0931258538 Світлана (мама)
svitlanka_91@i.ua

Адреса проживання: м. Сокаль, Сокальский район, Львівская обл.

Група допомоги: https://www.facebook.com/groups/434039466951921/

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк
№ картки 5168 7573 9487 8179
Отримувач: ЧЕРНЯВСЬКА СВІТЛАНА ІГОРІВНА

vipiska_medikus_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_listopad2017_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_2stor_marker.jpgschet_marker_41.jpg

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 19.04.19

Новин у нас хороших немає. Лікування у Трускавці назначене на саму Пасху,  а у Тернополі -лікування зору, на день народження Олі. Олюся нехоче ходити, повишений стрес. Ослабли мязи.

Новини від мами на 17.02.19

Доброго Дня. Друзі Вибачте за те що не дуже часто пишу новини Олі. У мене самої з здоров’ям проблеми. 16 лютого Олю оглядав jфтальмолог і всеж таки дав тверде підтвердження що ЗІР У ОЛІ Є, сітківка ока рожевого кольору. Але погано працює головний мозок, іпотрібно лікувати чим швидше, бо у мозку набирається водичка. Уже місяць часу Оля не дуже стає на ніжки, пішло ослаблення м’язів. Олі назначили ліки – Супрадин гель, Аллева сироп, таблетки діакарб і аспаркам, все два рази у день.

Новости от мамы на 13.12.18

Виписка з 6-ого курсу лікування у Трускавці. Наступний курс у квітні 2019

Новости от мамы на 12.12.18

Олюся стала трішки спокійніша, перестала себе бити і рвати волоссячко. Цікавиться ігрушками з дитячим звуком. 22 грудня знову їдемо у Тернопіль, на зір.

Новини від мами на 04.09.18

ПРИВІТ усім. Добре хоч одне, що тебев інтернеті підтримають і зрозуміють, якщо рідні незможуть підтримати. У нас сьогодні день дуже дуже складний, Олюся дуже депресує, цілий день намагається бити себе поголовці, ніяк неможливо заспокоїти. Ножки пнути перестала взагалі. Але у мене конкретна депресія незнаю й що робити. Думаю що це все повязано з придавленням, бо притиснута була ліва сторона, косоокість було на ліве око так як і плямка на ручці від придавлення теж ліва сторона. І в МРТ висновок Гіпоксично ішемічне ураження лівої сторони. Обовязково потрібні якісь певні обстеження або ж лікування закордоном. Все ж таки мозок дає своє, і дуже реагує на неї світло, навіть як штори закриті чуть інша поведіка. Також получається що після того як вона активно побавиться по веселиться, намагається стояти, її потім болить голова чи мозок. Ми дякуємо Вам усім за постійну підтримку також дякуємо нашим феям Яночці і Жені, без яких ми ні дня не можемо обійтись Завтра зранку ідемо до невропатолога з Ольою, вона зарас заснула, заспокоїлась за ледве. Друзі підтримаймо Олюсю. ГОСПОДИ ДОПОМОЖИ ОЛІЧЦІ БУДЬ ЛАСКА БЛАГАЮ І МОЛЮ ТЕБЕ ЗАБЕРИ У НЕЇ БІЛЬ, ТА У ДІТОК УСІХ.

Новини від мами на 24.09.18

Добрий Вечір Україно. Підтримаймо разом Олю, якщо ви бажаєте щоб Оля була незалежна від хвороби. Щоб була здорова, гарна і щаслива. Согодні ми були на прийомі у лікаря Свинаренко Домінік Густавович, і він також підтвердив що Олічку обовязково потрібно лікувати, і щоб повністю правильно виявити діагноз. Бо по усіх обстеженнях, і головних аналізах у Олі патологій невиявлено. У Ізраїлі роблять операцію, але вартість 1 курсу лікування 12 тисяч доларів, потрібно хоча б три курси. Но вкрайньому випадку Олі дуже часто потрібна фізкультура і масажі, я змушена шукати приватного масажиста, бо у лікарні у нас відмовляються робити, бо Оля неспокійна. Також сьогодні лікар підтвердив що це Гіпоксично ішемічне ураження плода (від придавлення).

Новини від мами на 17.08.18

ПРИВІТ УСІМ!! Новини сьгодні у нас недуже.  У Олюсі дуже появився страх і незнаю чому, Оля дуже стривожена це дуже складні дні. Ми ніяк невкладаємось н ів шо. Я у же незнаю що робити. Люди! У вас є шанс вплинути на долю дитини! Хворої дитини! Не відкладайте на потім, будь ласка! Адже потім може бути пізно … Зараз саме той час і та хвилина, коли просять саме вашої допомоги і ви можете зробити щось дійсно корисне! Ми будемо раді, навіть самому крихітному вкладу! Скільки зможете … Адже життя і здоров’я крихти залежить від участі кожного хто читає цей текст! Не проходьте мимо.. БУДЬ ЛАСКА!!! .. Ми уже 4 роки боремось з цими хворобами, діагноз Олі: Гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку, (Олічку притиснули під час родів). Дуже важко просити людей про допомогу, але коли у тебе на руках важко хвора дитинка і її потрібно лікувати, виходу проста не залишається як просити добрих людей про допомогу. Ми просимо вашої допомоги, Допоможіть будь ласка в зборі кошті на лікування Олічки, Допоможіть нам врятувати нашу найдорожчу донечку. Сума немала, а у сім’ї у нас два інваліда, (мама дівчинки інвалід 2 групи, лікарі мали кесерити і відмовились, тому і придавили дитину) і донечка. І нашій сім’ї ніяк не осилити таку сумму. Просим всіх хто читає цей пост не проходьте будь ласка мимо? простягніть руку допомоги нашій донечці.

Новини від мами на 05.07.18

Доброго дня! Зміни є хороші , але постійно потрібно давати ліки , порошок ноофен100 два рази на день, ентерожерміна три рази на день , капсули біфрен 250 – два рази на день. Ольічка витягує ножки але у ночі спокійніша. Деколи бавиться, дуже активно, гарно обнімає маму.

Новини від мами на 05.05.18

Олюся на дані дні дуже неспокійна, потрібне серйозне лікування, плаче сильним криком та пнеться кожної ночі. У день трохи активне скаче біля ліжка і ходить кругом колиски. Але прокидається кожної ночі поміж 02:00 і 04:00 і плаче та пнеться по 2-3 години підрят. Неможливо ніяк заспокоїти!

Новини від мами на 23.04.18

Доброго Усім Вечора! От Всеж таки кортить Вам розповісти правду. Согодні був у мене в гостях мій надорожчий братик, Стадницький Сергій, він же і тато хресний Олі, і я задала йому питання, от скажи чесно як було перед передачою Говорить Україна, а він сказав що вони пообіцяли йому 10 тисяч грн, і його дівчині на той час Ірі пообіцяли вилікувати, вона хвора на епілепсію. Це та дівчина яка само перша виходила в студію. І вони тепер сказали ні в якому разі неповедуться на такі обіцянки , бо правди за гроші не існує! На передачі мені наговорили дурниць різних. Тому що Благодаря Господу і Добрим людям які усе розуміють , ми уже змогли пролікувати Олічку багато разів по різних лікарнях. Оля почала сідати, потім стояти, і з моєю допомогою іде, а кругом колиски ходить сама. А на Ток Шоу Говорить Україна  сказали лікувати не варто бо після двох років дівчинка помре, хлопчики недоживають і до двох. Я ВПЕВНЕНА ЯКЩО МОЯ ДОНЕЧКА МАЄ БУТИ ЗДОРОВА, ТО ГОСПОДЬ ПОДАРУЄ МЕНІ ЩАСТЯ ЧЕРЕЗ ДОБРИХ ЛЮДЕЙ А НЕ ЧЕРЕЗ ТОК ШОУ! МИ БЛАГОДАРНІ УСІМ ВАМ ЗА ДОПОМОГУ І ПОСТІЙНУ ПІДТРИМКУ. ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ ЧАСУ 24 ТРАВНЯ ОЛІ БУДЕ УЖЕ ЧОТИРИ РОЧКИ. Але лікування потрібно постійно, постійно потрібно для підтримки шлунку, але все це не дарма. Оля дуже гарно кличе маму коли мокрий памперс, гарно каже мама хочу гам, і дуже ніжно обнімає маму і каже мама люблю.
ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ЩОБ ДОНЕЧКА ПОБАЧИЛА БОЖИЙ СВІТ СВОЇМИ ОЧЕНЯТАМИ, ТА ПІШЛА СВОЇМИ НОЖКАМИ ПО БОЖІЙ ЗЕМЛІ!

Новини від мами на 22.04.18

Доброго Дня! У нас новини погані трохи, ми були 10 днів тому на лікуванні. Олічка дуже тяжко займалась процедурами, стала дуже неспокійна. Через те що вдома лікарі неназначають ніяких масажів і процедур – результату немає. Олічка менше стала знову говорити. Все потрібно робити самим і наймати приватного масажиста. 27 квітня ми їдемо у Тернопіль на лікування зору.
На Ізраїль збору немає бо ніхто нехоче допомагати в зборі коштів. Всі відмовляюся кажуть що велика сума!

Новости от мамы на 08.02.18

Вона деколи танцює, а деколи поночам плаче годинами часу підрят. Олічка постійно слухає музику. Курсами приймає ліки порошок ноофен 100 двічі на день, постійно обезболююче та для покращення роботи шлунку ентерожерміну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *