Просьбы о помощи Старченко Егор Ботвин Сергей Крячек Вероника Рабин Милана Денисенко Ксения

Чернявська Ольга

Диагноз: Гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку.

Я Чернявська Світлана Ігорівна, 23.08.1991 р.н, інвалід 2 групи, жителька міста Сокаль Львівська область. Звертаюсь до Вас за допомогою, а саме допоможіть зібрати кошти на лікування моєї донечки – Чернявської Ольги Євгенівни 24.05.2014р, діагноз – гіпоплазія аномалії головного мозку, часткова артрофія зорового нерва, глибока затримка психомоторного розвитку. Олю притиснули під час родів. Олічка від народження терла та тиснула очки, зараз стала трохи менше тиснути, лікарі казали що це невиліковне.Та в один рік і два місяці косоокість та плівка з очей зійшли без лікування. З запізненням Оля почала тримати головку та сидіти, встає з підтримкою і сама, опору має, або у колисці чи на дивані намагається сама встати. Та з моєю підтримкою почуть трохи ходить, дуже часто витягує ножки та плаче, але лікарі неможуть вияснити що це таке. Олічка ще непережовує сама їжу, та шлуночок несприймає їжу з любої води, тіки моршинська негазована. Лікарі з Ізраїлі сказали, що вилікують донечку, але вартість лікування 12 тис доларів. Нам рекомендовано два/три рази на рік проходити лікування у Трускавці клініка МКЦКазявкіна, з проживанням вартість курсу лікування 15 тисяч гривень. І у Тернополі – Медікус Мікрохірургія ока. Нас лікує Швед Андрій Миколайович, він повідомив що потрібно проводити лікування зору кожних півтора місяця, зір у донечки є, просто інформація недоходить через придавлення до мозку та навпаки до очей. Лікування дешевше, все таки 4 тисяч грн з проживанням. Їсть тільки на моршиньській негазованій воді. Переміни є ,реабілітації допомогають Олі. Але ми вже невзмозі оплачувати лікування, благаю допоможіть зібрати кошти на лікування донечки закордон.ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА ЩОБ ДОНЕЧКА ПОБАЧИЛА БОЖИЙ СВІТ СВОЇМИ ОЧЕНЯТАМИ,ТА ПІШЛА СВОЇМИ НОЖКАМИ ПО БОЖІЙ ЗЕМЛІ!

Контакти батьків:
0931258538 Світлана (мама)
svitlanka_91@i.ua

Адреса проживання: м. Сокаль, Сокальский район, Львівская обл.

Група допомоги: https://www.facebook.com/groups/434039466951921/

Прямі банківські реквізити:
ПриватБанк
№ картки 4149 4996 4801 1169
Отримувач: ЧЕРНЯВСЬКА СВІТЛАНА ІГОРІВНА

vipiska_medikus_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_listopad2017_marker.jpgvipiska_oli_truskavec_2stor_marker.jpgschet_marker_41.jpg

 

Новости от мамы на 08.02.18

Вона деколи танцює, а деколи поночам плаче годинами часу підрят. Олічка постійно слухає музику. Курсами приймає ліки порошок ноофен 100 двічі на день, постійно обезболююче та для покращення роботи шлунку ентерожерміну.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *