Просьбы о помощи Диденко Виктория Бобришев Микита Осташко Вова Репина Вероника

Стаднішин Петро

16.07.2015 р.н.

Діагноз: Органічний психічний розлад з вираженим когнітивним, емоційно-вольовим порушеннями аутистичного спектру 

Я, Стаднішин Руслана Михайлівна, мама одиначка, яка самостійно виховує трьох дітей, з чоловіком розлучена, ніякої допомоги від нього не отримую. Мій молодший синочок, Стаднішин Петро Володимирович, тяжкохворий, має інвалідність з дитинства. Йому потрібні кожен день, кожен місяць ліки, які не є дешевими, а також реабілітації, якізі слів лікарів, дадуть позитивні результати, але вони дуже для мене дорогі, я не маю взагалі таких коштів, щоб синочка самостійно пролікувати. Ми записані на дельфінотерапію у м. Трускавці, суму, яку ми маємо заплатити за курс реабілітації на 10 днів коштує 20 000 грн. Благаю вас, дуже прошу допоможіть моєму синочкові потрапити на реабілітацію. З великою повагою до Вас, мама Руслана.

Контакти батьків:
098 911 58 87 Руслана (мама)

Адреса проживання: Львівська обл, Стрийський район 

Прямі банківські реквізити:
Приват Банк 5168 7427 2906 9371
Отримувач: Стаднішин Руслана Михайлівна

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини на 07.02.20

Петрик приймає постійно ліки, які призначає наша лікарка зі Львова, Позавчоми ми їздили до неї — нам виписали рецепт на півтора місяці, а післі невиликої перерви новий курс ліків.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *