Просьбы о помощи Ляховченко Анатолій Миколайович Оксана Стародубець Шмаков Володимир Васильев Дима

Рабін Мілана

18.06.2014 р.н.

Діагноз: ДЦП, спастична  диплегія

Я, Савченко Анна самостійно виховую двоє дітей, 17 літнього Іллю та 6 літню Мілану. Молодша донечка особлива, діагноз  — ДЦП, спастична  диплегія. Під час пологів було проведенно неплановий кесерево ростин, дитина народилася без ознаків життя, сталася асфіксія дистрес плоду. За один день їй зробили 2 переливання крові, так як була несумістність крові матері-дитини. Високий білірубін дав ураження на головний мозок. В два роки Мілані поставили діагноз (ДЦП, спастична диплегія затримка психичного та мовленневого розвитку). Батько дитини пачувши про це, подав на розлучення. С того часу ніякої участі в житті дитини не приймає. Мілані постійно потрібно проходити дороговартісне лікування.  Сумма якого складає понад 25.000 грн. Весь цей час, я  усіма силами старалася щоб моя донечка проходила курс лікування кожні півтора місяці, так як велику перерву між курсами робити не можна. За допомогою зверталася куди тільки було можливо. Завдяки ретельном реабілітаціям у Мілани на сьогоднішній час мінус 50 відсотків ДЦП. Лікарі в один голос говорять, про те, що у моєї донечки є всі шанси бути абсолютно нормальною людиною. Нічим не відрізнятись від інших. Головне не припиняти лікування. Почувши про це, я зрозуміла, що всі мої зусилля  до перемоги не марні. Ми на правильному шляху. Тільки нам потрібно трішки допомогти. На разі, я не в силі сплатити лікування самостійно. Тому вимушена звернутися до Вас по допомогу. Наступна реабілітація запланована на 7 червня. Дуже сподіваюся на Вашу підтримку. З повагою Анна! 

Контакти батьків:
(095) 575-88-14 Анна (мама) savchenko21021986@gmail.com

Адреса проживання: м. Київ

Прямі банківські реквізити: 
Приват банк 5168-7451-0463-5369 
Отримувач: Савченко Анна Вікторівна (мама)

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини від мами на 01.06.21

Добрий день! Мілашка на разі відчуває себе добре, постійне лікування йде на користь дитині. Завдяки ретельним заняттям таким, як  ЛФК, МАССАЖ, БАСЕЙН, у моєї донечки майже не має спастики. Мілашка навчилася тримати рівновагу. Завдяки цьому,  вона може їздити на велосипеді, самокаті, стрибати на батуті, а ще підніматися та спускатися по сходах без опори та підтримки. Мілана дуже любить малювати, співати, танцювати та з задоволенням вчить вірші. Що б так було на далі, їй не в якому разі не можна припиняти лікування. З повагою мама Анна! 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *