Просьбы о помощи Шмаков Володимир Рабін Мілана Васильев Дима Маханова Валентина

Оксана Стародубець

01.07.1991 р.н.

Діагноз: Позамозкове новоутворення ділянки мосто-мозочкового кута ліворуч(невринома). Компресійно-дислокаційний стовбуровий синдром. Синдром внутрішньочерепної гіпертензії. Лівобічна анакузія. Парез лицевого нерва. Мозочкові атаксія.

Добрий день! Прошу допомоги у всіх небайдужих. Я опинилася в дуже важкій ситуації сама на сам, я мама двох діток, мені 30 років, виховую їх сама. Я пережила уже одну складну операцію по видаленню пухлини, пухлина була великого розміру в лівій стороні голови, видалили не повністю, зачепили лицевий нерв, також зник слух на ліве вухо. Після операції ліва сторона обличчя була повністю нерухома, око пересихає постійно і не закривається повністю, потрібна операція дуже складна за кордоном, операція дорога.  Я дуже хочу жити і бути гарною і щасливою мамою для своїх дітей! Прошу будь ласка вашої допомоги і розуміння! Сподіваюсь на Вашу підтримку! І на диво!

Прямі контакти: 0931161713 Оксана starodubetsoksana@gmail.com 

Адреса проживання: м. Чернігов

Прямі банківські реквізити:

UA 5168757377341831

USD 4149499349389955

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Новини на 07.09.21

Зараз приймаю підтримуючі препарати, масаж, гімнастика, лікарі рекомендують якнайшвидше найближчим часом почати обстеження і подальшу операцію. Мене чекають за кордоном, я підтримую зв’язок постійно. Сподіваюсь на чудо і що я встигну, все буде добре. Бережи Вас Бог. Міцного Вам здоров’я! Від всієї душі Вам дякую! 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *